Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Rubiks-Zeka Küpü Triamid
Rubiks-Zeka Küpü Triamid

Rubiks-Zeka Küpü Triamid

Marka : Rubik's
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 714043050334

Rubiks-Zeka Küpü Triamid Ürün Açıklaması

Çözülmesi gereken 10 ayrı parça, dört birleştirici bölüm ve dört renkli taraf bulunmaktadır. Rubik'in triamidini ilk kez kullananlar için zorlayan özelliklerden biri, parçaların üçte birinin görünüşünden gizlenmiş olması (triamidin içerisindeler) olmasıdır.

Bulmacayı çözmek için önemli olmayan pek çok renk var. Rubik'in triamitini çözmek için, parçaların köşeleri ve hangi parçaları kenarları olduğu gizemini çözün. Önce köşeleri yerlerini koyun ve sonra kenarlarını çözün. Gerçekten çok yönlü yapabileceğiniz hamlelerde Rubik'in tri amidi herhangi bir başlangıç ​​pozisyonundan çözülebilir.

Öğrencileri STEM becerileri konusunda teşvik eden ve bunları devreye sokan harika ürünler bulmak ve kullanmak son derece önemlidir. Problem çözme becerileri, STEM eğitimcileri tarafından belirlenen en önemli tek becerilerden bazılarıdır. Rubik'in triamid, bu problem çözme becerilerini geliştirmeye bir başka boyut katıyor.

 

 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.