Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Batman (Bruce Wayne)

Batman veya Yarasa Adam (orijinal adı ile Bat-Man) ilk defa 1939 un Mayıs ayında Detective Comics'in 27. sayısında çizilen bir çizgi roman süper kahramanıdır. Çizer Bob Kane ve yazar Bill Finger tarafından yaratılmıştır. Ancak çizgi romanlarda yaratıcısı olarak sadece Bob Kane'in adı geçer.[1] İlk yaratıldığı zamandan bu yana Batman,Dünya çapında en çok bilinen süper kahramanlardan biridir. 'The Dark Knight' (Kara Şövalye), 'The Caped Crusader' (Pelerinli Süvari) ve 'World's Greatest Dedective' (Dünyanın En İyi Dedektifi) olarak ve hazırlıkla herkesi yenen adam olarak bilinir. Halk arasında en meşhur sözü 'Because I'm Batman' (Çünkü Ben Batman'im!) dir.

Batman'in gizli kimliği milyarder sanayici, playboy ve hayırsever olan Bruce Wayne'dir, tahmini serveti çizgi romanlara göre günümüzde 26-33 milyar USD'dır. Henüz çocukken ailesinin öldürülmesine şahit olan Wayne, pek çok çeşitli alanlarda kendini eğittikten sonra yarasa temalı kostüm ve ekipmanları ile suça karşı savaşa başlar. Pek çok diğer süper kahramanlar gibi süper güçleri yoktur, zekası ve dedektiflik yeteneğini, şirketi sayesinde bilim, teknoloji ve kişisel serveti ile destekleyerek savaşını sürdürür. Batman olarak genelde geceleri suçla savaşır, herkese gizemli bir şekilde, bir yarasa gibi yaklaşır. Oradadır ama görünmez. Üst düzey birçok uzak doğu dövüş sanatını gençliğinde eğitimini almıştır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


Batman-Öldüren Şaka

Batman-Öldüren Şaka


Alan Moore
İnce Kapak
25,00 TL %30 17,50 TL
Batman - Hush

Batman - Hush


Jim Lee
İnce Kapak
55,00 TL %30 38,50 TL
Batman Noel

Batman Noel


Lee Bermejo
İnce Kapak
27,50 TL %30 19,25 TL
Batman-Harley Quinn

Batman-Harley Quinn


Paul Dini
İnce Kapak
37,50 TL %30 26,25 TL
BatmanvSuperman Anahtarlık

BatmanvSuperman Anahtarlık


Batman (Bruce...
Kişisel Ürünler
24,90 TL %15 21,17 TL
BatmanvSuperman Duvar Saati

BatmanvSuperman Duvar Saati


Batman (Bruce...
Kişisel Ürünler
79,90 TL %15 67,92 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız