Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


2013 Nesin Vakfı Duvar Takvimi

2013 Nesin Vakfı Duvar Takvimi

2013 Nesin Vakfı Duvar Takvimi

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Nesin Yayınevi - Yayınevi Genel Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2789785923114


Günlük duvar takvimleri, duvar saatleri gibi yıllar boyunca kullanılagelen, işlevselliğiyle gelenekselleşmiş, yaşamın bir parçası olmuş araçlar arasındadır. Zamanı izlemek için geliştirilen yöntemler çeşitlendikçe, seçenekler arttıkça eski yaygınlıklarını yitirseler de var olmalarını haklı kılan nedenlerin ortadan kalktığı söylenemez. Elinizde tuttuğunuz Nesin Vakfı Duvar Takvimi de bu düşünceden kaynaklandı. Sürekliliği de bu varsayımın haklılığıyla yakından ilintili olacak.

Takvimin ön sayfası size bir bakışta günü, haftayı, ayı hatırlatacak, yılın kaçıncı günü, haftası, ayında olduğunuzu gösterirken diğer destekleyici zaman bilgilerini de öğrenebilecek, ayın hangi evrede olduğunu kolayca görebileceksiniz.

Takvimdeki bütün zamanlar "yaz saati" uygulamasının önceki yıllardaki gibi sürdürüleceği varsayımına göre düzenlenmiştir. Bu uygulama kalıcı hale getirilirse yazdığımız saatlere 31 Mart - 27 Ekim tarihleri arasında kalan dönem dışında 1 saat ekleyerek düzeltme yapmanız gerekecektir.

Her yaprakta diğer takvim sistemlerine de yer verilmiştir. Hazırlıklarımızın başında bu takvim sistemlerine ilişkin nasıl bir yol izleyeceğimizi kestiremezken imdadımıza ya-yınevimizin dostlarından Selim Somçağ yetişti. Derin bilgisine güven duyduğumuz bu dostumuz çalışma taslaklarımızı görünce hemen bize izlenebilecek bir yol haritası önerdi; işin karışık ve muğlak yanlarını da vurgulayarak...Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesin Yayınevi

Sayfa Sayısı : 0

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız