Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


3-4 Yaş Yapamix Ocak

3-4 Yaş Yapamix Ocak

3-4 Yaş Yapamix Ocak

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Ya-Pa Yayın

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759933197


YA-PA Mix, eğıtim programı destek çalışmalan olarak planlanmıştır. Yapraklar öğretmenlerin sınıfta uygulayacağı etkinliklerin yanı sıra okul programına paralel olarak aile etkinlik sayfalarını da içerir.

Bir YA-PA Mix kutusunda eğitim programına paralel olarak her gün için gelişimsel bir sıra takip eden çalışma sayfalan mevcuttur. Yeşil sayfalar sınıfta yapılacak uygulamalan, san sayfalar ise aile uygulamalanm içerir.

Aylık paketler halinde sıralanan YA-PA Mixlerin yeşil bölümünü çocuklar smıfta kullanırlar. Bu bölüm yıllık plana paralel olarak amaç ve kazanımlan gerçekleştirmek; kavram kazanımını sağlamak amacıyla hergün için dil, kavram ve sanat çalışmalanndan oluşturulmuştur. San bölüm ise gün gün çocuklanyla evde çalışmalan için ailelere gönderilmek üzere planlanmıştır. Ayrıca her pazartesi günü için ailelere öneriler içeren sayfalar mevcuttur.

Yapamixer eğitim programlan çerçevesinde smıfta kullanılırken, paralel sayfalarla aileyi eğitime dahil etmek ve etkin bir iş birliği sağlayarak çocuğun gelişimini desteklemeyi amaçlar.Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ya-Pa Yayın

Sayfa Sayısı : 96

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız