Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


39 Derste Almanca Gramer

39 Derste Almanca Gramer

39 Derste Almanca Gramer

Yayınevi :

Kapadokya Yayınları - Dil Eğitimi Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055477554


"Sevgili Öğrenciler
Almanca bugün yüz milyonun üzerinde insanın kullandığı bir dildir. Avrupa Kıtası`nın en çok konuşulan dili konumundadır. Dünyada ikincil öneme sahip olan Almanca dili ana dilimiz Türkçe gibi çok zengin bir dildir. Dünyada yayımlanan kitapların % 20`lik bir kısmı da Almanca`dır.
Almanca neden önemlidir? Almanca; Almanya ve Avusturya`nın ana dilidir. İsviçre`de yaşayan halkın % 70`inin ana dili Almanca`dır. Almanya; Avrupa`nın en güçlü, en ileri ve lider ülkesidir. Dünyada 3. büyük ekonomik güce sahip olan Almanya, 2006 yılının dünyaya en çok mal ihraç eden önemli bir ileri endüstri ülkesidir. Biim, teknoloji, sanayi, eğitim, kültür ve sanat, felsefe ve spor alanında da gelişmiş ülkeler arasında önemli bir yere sahiptir. Dünyada en iyi mesleki teknik ve mühendislik eğitimi Almanya`da verilmektedir. Ayrıca araştırma ve geliştirme alanında da dünyanın sayılı ülkelerinden ilk sekizin içinde yer almaktadır.
Almanya ile ülkemiz arasında her alanda sıkı bir işbirliği vardır ve giderek büyümektedir. Bu ülke ile bağımız orada yaşayan üç milyon vatandaşımızın sayesinde daha da güçlenmektedir. Ekonomi alanında ülkemizin en çok tercih ettiği ülke Almanya`dır.
Elinizdeki kitap sizlere Almanca`nın belli başlı kurallarını öğretmek için hazırlanmıştır. Almanca öğrenilmesi zor gibi algılanan, fakat gerçekte öyle olmayan ve öğrendikçe insana zevk veren Türkçe kadar güzel bir dildir.
Kitabı başından sonuna okuduğunuzda öğreneceğiniz bilgilerle daha üst seviyelere çıkacağınıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."
-Ertan Aşkıner-
(Önsöz'den)Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kapadokya Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.