Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


7'den 70'e Taş Devri Diyeti

7'den 70'e Taş Devri Diyeti

7'den 70'e Taş Devri Diyeti

Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı

7/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ahmet Aydın
Yayınevi :

Hayykitap

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054325351


Prof. Dr. Ahmet Aydın

Dünyada hiçbir gerçek saklı kalmaz. Üstü ne kadar örtülürse örtülsün, halkın kolayca ulaşabileceği, ucuz ve basit tedavilerin kimi zaman servet harcanan pahalı ve karmaşık tedavilerden etkili olabildiği gerçeği gibi…
Hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde besin unsurlarını kullandığım Taş Devri Diyeti kitabımın gördüğü büyük ilgi artık "statükocu tıp masalları" yerine gerçekleri duymak istediğimizi gösteriyor. Ne de olsa Taş Devri Diyeti'ni tabiat ana yazmış, diyet diktatörleri değil!
Ben akşam başımı yastığa koyduğumda huzurla uyuyabilmek için bilgimle ve vicdanımla elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Yeni konu başlıklarıyla genişleterek yeniden kaleme aldığım 7'den 70'e Taş Devri Diyeti kitabının tıp öğrencilerinden diyetisyenlere, hastalardan hekimlere birçok insanın başvuru kaynağı olmasını umuyorum.
Tüm okurlarıma, hastalarına kitabımı tavsiye eden ve önerileriyle kitabı zenginleştiren hekim arkadaşlarıma ve desteğini esirgemeyen basın mensuplarına ne kadar teşekkür etsem az. 30 yılı aşkın hekimlik hayatımda bana en güzel hediyeyi verdiniz…
Sağlıcakla kalın.Sayfa Sayısı: 504

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 504

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

okuyun hayatınız kurtulsun...


Herkesin okuması gereken, doğru bildiklerimizin yanlış, yanlış sandıklarımızın doğrularını gösteren, ülkemiz gıda sektöründe sağlıklı beslenmenin başucu kitabı olacak bir eser... Bu kitabı okumamak kesinlikle bir kayıp olacak!

18.07.2011

harika

Sayın Ahmet Aydın'ı böyle bir kitabı yazmaya cesaret ettiği için kutluyorum.Her şeyin başı sağlığımızı korumak ve çevremizde sağlığımızı tehdit eden tehlikeleri farkedebilmek için her evde bulunması gereken bir kitap.

24.06.2011