Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ali and Laura 2 - Grandpa's Farm - Konuşan Sesli Kitaplar

Ali and Laura 2 - Grandpa's Farm - Konuşan Sesli Kitaplar

Ali and Laura 2 - Grandpa's Farm - Konuşan Sesli Kitaplar

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Smarteach

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054170722


5 kitaptan oluşan Ali and Laura adlı seriimizde Ali, kendisini İngiltereden ziyarete gelen arkadaşı Laura ile eğlenceli ve öğretici diyaloglar kurmaktadır.Böylece çocuklarınızın ingilizce'ye aşinalık kazanması amaçlanmaktadır.

'Grandpa's Farm' kitabında Ali Laura ile beraber dedesinin çiftliğini ziyaret ediyor.

Kitaptaki seslendirmeler ,eğlenceli,öğretici ve özgün İngilizce çocuk şarkısı Smartteach sesli çocuk kitapları yayınevi korusu tarafından seslendirilmiştir. Kitaptaki konular Ses ve müzikle desteklenerek dolaylı yoldan öğrenme kazanımını pekiştirmesi amaçlanmıştır.

Rengarenk baskılı ,sert kapak ve iç sayfalardan oluşan bu kitap sayesinde çocuğunuz küçük yaşta İngilizce diyalogları kavrayacak, yeni kelimeler öğrenecek, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kuracak ve drama yeteneği gelişecektir.

Kitaptaki diyaloglar, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir ve çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilecektir.

Kitap; kapak dahil 14 sayfa , 6 diyalog butonu ve bir şarkı butonu olmak üzere 7 butonlu bir elektronik board'a sahiptir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 14

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Smarteach

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız