Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

6/10 - 205 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Uğur Koşar
Yayınevi :

Destek Yayınları

Aynı Gün Teslimat
29 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat
01 Ekim
Standart Teslimat
02 - 08 Ekim
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054771554


Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah de ötesini bırak". Kul Rabb'ini imtihan etmez. O'na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

Aşık olcaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın...
Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini İDRAK edeceksin; sadece sonsuz kudrete bağlanacaksın.
Allah'a bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitap da sana herkes gibi Allah'ı anlatmıyor O'nu adeta hissettirip yaşatıyor!..
Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

Yirmi yıldır terapi deneyimlerimde elde ettiğim sonuçlardan biri şudur ki; eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarıda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlıklarını bozmuştur. Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma "Allah De Ötesini Bırak" ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum...
Uzm. Psikolog Abdullah Topal


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 153

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 65

TÜM YORUMLARI GÖSTER
güzel

Evet okunmaya değer. Ama ben olsam size kesinlikle terapiye gelmezdim.

07.06.2017

ÇOK GÜZEL SÜPER ADETA

Kendimi bulduğum tek kitap diyebilirim. Kesinlikle okunmalı defalarca bazı bölümlerini okudum. Güzel bakabilmeyi de bu kitaptan öğrendim.

02.12.2016

Vasat

Ben yeni bişey görmedim kitapta. Eskilerin nefis dediği şeye uğur koşar zihin demiş ve zihni kötülemiş hepsi bu. Bir de kitap öyle bir arkadaşınla konuştuğun tarzda yazılmış bir eser, edebi bir ağırlığı yok. Yıllardır okuduğum şeyler ve yıllardır okuduğum şekilde yazılmış, benim için yeni bir soluk değil. Ben çok beğenmedim.  Tabi ki bu benim fikrim... Sürç-ü lisan ettimse affola

30.12.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.