Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Allah'a Yolculuk

Allah'a Yolculuk

Allah'a Yolculuk

10/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Enoch Yayınları - İslamiyet Dizisi

Standart Teslimat
02 - 05 Kasım
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056700903


Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Allah'ta (c.c) idik, geri dönüşümüzde de bizi fethede fethede tekrar kendisine döndürmesi" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "İlah'la birlikte varız, ilah'la birlikte zuhur ederiz, zuhuratla birlikte ilah'ın isim ve sıfatlarıya birlikte, O'na isim ve sıfatlar olarak geri ilah'a döneriz" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; Allahü Teala'nın zatından zatına tecellisi ile birlikte var olan canlı ve cansız vücuda gelen her şey varlığa geldiği an itibari ile bitişe doğru yolculuğa da başlamıştır" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Zamanın esiri olan kainat ve içindekilerin süratle Allah'tan Allah'a kaçınılmaz olan yolculuğudur" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Allah'ta idik, varlık alemine geldik çok uzun bir süre sonra bütün kainatla birlikte geri Allah'a dönüyoruz. İşte bu değiştirilemez zamandır." demektir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 551

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Enoch Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Allah'a Yolculuk

"Oku!" hitabının manasını iliklerinize kadar hissedeceğiniz eşsiz bir eser...

30.12.2016

Gerçekler

İnsanı insan yapan, insana insan olduğunu hatırlatan, Allah-ü Teala'nın insana verdiği önemi tüm açıklığı ile bizlere hatırlatan ve içindeki ilimlerle bir ömür varlığını sürdürecek bir eser.

30.12.2016

Muhteşem bir eser

Sayın Cafer İskenderoğlu'nun "Halef" isimli eserini okumuştum. Bu eserini de hemen satın alıp okudum. İçerisinde bu zamana kadar hiç yazılmamış sırlar var. Mutlaka ama mutlaka okunması gereken bir eser

29.12.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.