Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


ArduinoBlocks Projeleri ile Herkes için Arduino

ArduinoBlocks Projeleri ile Herkes için Arduino

ArduinoBlocks Projeleri ile Herkes için Arduino

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Cumhur Torun
Yayınevi :

Abaküs Kitap

Standart Teslimat
23 - 25 Ekim
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786052263358

Öğrencileriniz ile Arduino projeleri yapmak için eşsiz bir kaynak !

Eğitim sistemlerinin başarısı, nitelikli öğretmenlerin özverili çalışmaları ve sisteme katkıları ile doğru orantılıdır. Bizleri gelecekte var edebilecek yeterlilikte öğrenciler yetiştirebilmek için ilk şart, bu nitelikli öğretmenlerimizin varlıklarını, topluma, meslektaşlarına ve öğrencilere faydalarını, rehberlik etme ve geleceğe yön verme güçlerini arttırmak olmalıdır. 

Bilişim Teknolojileri Eğitimcilerinin mesleki kuruluşu olarak bizler de bünyemizdeki birbirinden değerli eğitimcilerin topluma faydalarını arttırmak için sivil toplum merkezinde çalışmalara destek verme gayesindeyiz. 

BTE Derneği serisinin ikinci kitabı olarak Cumhur Torun Hocamızın çalışması sizlerle buluşuyor. Derneğimizin yıllar boyu teknik danışmanlığını yapan, ayrıca içinde bulunduğumuz dönemde Yönetim Kurulu Üyesi olarak da desteğini esirgemeyen Hocamızın alana katkıları şimdi de ortaya koyduğu kitabı ile devam ediyor. Her alanda başarılı olabilecek niteliklere sahip olan hocamızın bilişim teknolojileri eğitimine yönelmesinin ülkemiz ve öğrencilerimiz adına büyük bir şans olduğuna yürekten inanıyorum. Aynı mesleği icra etmekten büyük gurur duyduğum değerli dostumun sadece ülke çapında değil uluslararası camiada geçerli olan yetkinliğinin, alana ve ülkeye hizmetinin katlanarak devam etmesini, destekçilerinin bol, yolunun açık, enerjisinin daim olmasını diliyorum. 

- Burcu Yılmaz Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği / Yönetim Kurulu Başkanı -

İÇİNDEKİLER

Arduino ve ArduinoBlocks Ortamına Giriş

ArduinoBlocks Kategorileri

LED Dizileri

PWM Uygulamaları

RGB LED Uygulamaları

Dijital Girişler

Analog Girişler

Röle

Ultrasonik Sensör

Motorlar

Sıvı Kristal Ekranlar (LCD)

Buzzer

Sıcaklık ve Nem Sensörü

IR Sensörü

Bluetooth

EEPROM

Keypad

RFID

Otto DIY Robot

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 216

Sayfa Sayısı : 216

Ebat : 22 x 22

İlk Baskı Yılı : 2018

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız