Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Asana Vücut Çalıştırma Sanatı

Asana Vücut Çalıştırma Sanatı

Asana Vücut Çalıştırma Sanatı

8/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Akif Manaf
Standart Teslimat
21 - 23 Aralık
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 8699943801465


Orijinal Yoga sistemi insan hayatının bütün boyutlarını olumlu yönde etkileyen ve geliştiren bir sistemdir.Bu nedenle, binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmekte ve icra edilmektedir. Yazar 15 kitaptan oluşan Yoga serisi ile 45 yıldan fazla bir sürede elde ettiği tecrübeleri okuyucuyla paylaşmakta ve Yoga'yı orijinal kaynaklarda olduğu gibi, değiştirmeden aktarmaktadır.
Yoga serisi'nin 2. kitabı olan bu kitapta; Orijinal Yoga sistemi'nin Asana basamağı, kapsamlı bir şekilde ve gereken detaylarla, hem derin teorik, hem de detaylı pratik yönleriyle, kolay anlaşılır bir dille ve sistematik bir tarzda anlatılmaktadır.
Kitapta verilen duruşlar, orijinal şekliyle ve doğru uygulanırsa insanı dengeli, huzurlu ve neşeli yapmaktadır.Ve insan, bütün olumsuzluklardan kurtularak, olumluluğun tadını çıkardığı bir bakış açısıyla yaşam kalitesini yükseltebilir.
Asana konusunda böyle kapsamlı bir kitap Dünya'da ilk defa yazılmıştır. Bu kitap 480'den fazla asana tekniği detaylı tarifini ve aşamalarını gösteren 500 kadar resim içermektedir.Kitapta her duruşun beden üzerindeki özel tedavi edici etkileri, ayrı ayrı açıklanmaktadır.
Bu kitabın Yoga duruşlarını duruşlarını anlatan diğer kitaplardan farkı,Orijinal Yoga sistemini korumasıdır.Kitapta verilen bilimsel açıklamalar; her duruşun yalnızca fiziksel yönünü değil aynı zamanda tekniğin çeşitli ince ayrıntılarını anlatmaktadır.
Kitabın amacı; size tam bir fiziksel sağlık, sinirsel denge,zihinsel rahatlık, berrak ve uyanık bir bilinç kazandırmaktadır. Verilen açıklamaları ve resimleri son derece kolay anlayacaksınız; onları izleyerek Yoga çalışmalarına hemen başlayabilecek ve çok kısa bir süre içinde kendinizi daha rahat,dengeli, huzurlu ve sağlıklı hissedeceksiniz.
Kitapta verilen Yoga bilgileri, hem yeni başlayan hemde deneyimli kişiler için çok yararlı, güvenilir bir rehber olacaktır. Sunulan teknikleri düzenli uygulayarak fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı yaşam boyu koruyabilecek ve Yoga'nın komplike tekniklerini zorlanmadan öğrenebileceksiniz.Sayfa Sayısı: 610

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gala Film ve Sanat Ürünleri

Sayfa Sayısı : 610

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Dopdolu bir eser

Tek kelime... Müthiş

13.09.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız