Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aşk-ı Semazen

Aşk-ı Semazen

Aşk-ı Semazen

Yazar: Cansu Tok
Yayınevi :

Destek Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054771486


Bir balerin, bir semazene aşık olursa sonsuz ışık olur. Peki ya bir semazen, bir balerinin ateşine düşen pervane olursa ne olur?

"Ben bir semazen, hasat sarısı dümdüz topraklarda dünyaya gelen, ömrün değerini iki kıtayı birleştiren bir şehirde fark eden. Ben bir semazen, şu yıldızlı gök kubbede güneşten ve aydan sonra en çok parlayana âşık olan yine ben. İstanbul'da sesleri duymak da, yıldızları görmek kadar zorken, hem Allah'ın sesini duyan, hem de en parlak yıldızıyla nefes alan bir semazenim ben.

Bütün içtenliğimle anlattım size hikâyemi. Neden mi? Çünkü söz uçar, yazı kalır. Kalsın istedim Sade, şu hayalden dünyada bir noktaya yadigâr. Dünya son bulana kadar anılsın istedim isimlerimiz yan yana. Âdem ile Havva, Leyla ile Mecnun, Yusuf ile Züleyha hatta Romeo ile Juliet hepsi biziz aslında. İstedim ki, âşık olan herkesi bağlayan o bağlaç kalsın bir ömür isimlerimizin arasında. Sade ile Can! İşte bu bağlacı bağlayabilmek için yazdım hikâyemi kâğıtlara."


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 149

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Sayfa Sayısı : 216

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Gözyaşları ile okuyacaksınız!

Hala okumadıysanız büyük bir aşk hikayesini kaybediyorsunuz demektir!

08.03.2014

Beklemeye gerek yok!

Okumaya değer bir kitap...

20.11.2013

Son yılların en muhteşem aşkı

Böyle bir aşkı daha önce hiç okumadım, duymadım, görmedim. Bir nefeste okudum kitabı. Mutlaka okumalısınız. Yazarın ellerine sağlık, muhteşem bir hikaye, çok iyi bir kurgu

26.06.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız