Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Başarısızlık Bir SeçenekDeğildir

Başarısızlık Bir SeçenekDeğildir

Başarısızlık Bir SeçenekDeğildir

Yazar: A.C. Ping
Yayınevi :

Neden Kitap - Araştırma Dizisi

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752543652


Modern dünyanın konforlu karmaşası içinde daha fazlasını bilmeye, daha fazlasına sahip olmaya ve daha fazlasını yapmaya çabalarken daha da eksildik. Sahip olduklarımız ve başarılarımızın gücü aracılığıyal tanımlanırken, kim olduğumuz sorusunu ihmal ettik.

Fakat değişim ufukta! Yeni bir çağa adım atıyoruz ve günümüzde giderek daha fazla insan çağın anlamsızlığını sorguluyor. Olayları olduğu gibi kabul etmek ve süslü ama doyuma ulaştırmayan bir yolu izlemek yerine bazıları 'DUR' demeyi tercih ediyor.
"Yaşamın anlamını hiç merak ettiniz mi? Buruda ne yaptığınızı? Hayatta olmanın amacını? Ve her şeyden önemlisi kim olduğunuzu? Birçok öğretinin bu sorulara yaklaşımı benzerdir. Temel çizgi şudur? Ya yaşamda bir amaç yoktur, bu durumda temel arzularınızın güdümünde olur ve süre giden acının yanında kısa vadeli zevkleri kabul edersiniz; ya da yaşamda belirli bir amacın olduğuna karar verirsiniz.

Bu durumda kısa vadeli kaçış döngüsünü kırar, güncel boşluk duygusunu kabul eder ve boşluğu doldurmak için çalışmaya başlarsınız. Eğer seçtiğiniz gerçek iyi değilse, gerçeğinizi iyileştirin. Kaçışa sığınmayın; çünkü geri geldiğinizde yine aynı şeyle karşılacaşaksınız, tekrar ve tekrar..."Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Neden Kitap

Sayfa Sayısı : 240

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız