Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bebek Liderliğinde Beslenme BLW

Bebek Liderliğinde Beslenme BLW

Bebek Liderliğinde Beslenme BLW

8/10 - 18 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Pupa Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055148263


BLW sayesinde şu an 2 yaşında olan kızımın acıktığı zaman "anne ben ne yiyeceğim" cümlesi var ki en güzeli bu bence. Başta kendi yiyor olmanın verdiği özgüven var. Damak zevki, insanların o yerken hayran hayran bakması ve yemekten keyif alması var. Başlıcaları bunlar gözükse de sadece yemek konusunda değil, BLW'nin kızımın karakterine saymakla bitiremeyeceğim faydaları var. Kısacası, anneler! Korkmayın kirden. Hepsi bir suya bakar ama çocuğunuza kattıkları ömür boyu "iyi ki" dedirtir.
-Gülşen Özkaynak Durdu-

Eğer sizi tanımasaydım bu armut rendelenecek, TV karşısına geçilip türlü oyunlarla yedirilecekti. Teşekkür ederim.
-Seher Kumral Öztürk-

İyi ki hamileyken sizinle tanıştım. Ve işte ben de bunu kızıma uygulamalıyım dedim. Peşinde elimde kaşıkla dolaşmayacağım. Kendi kendini istediği kadar besleyen, her şeyi rahatça çiğneyen bir kızım oldu. Böyle bir anne olmayıp böyle bir evladım olmadıysa sizin sayenizdedir. Öyle bilgiler edindim ki bebeğimize sağlıklı yemek yeme alışkanlığı edindirirken, baktım ki kendim de şekeri ve tuzu azaltmışım. İyi ki varsınız.
-Fatma Zeynep Akman-

BLW sayesinde minik bebeğim her şeyden önce bir birey oldu. Kendine güveni tam. Ne istediğini, neyi sevdiğini biliyor. Bebeklerde bile
kesinlikle bir farkındalık oluşturuyor.
-Ceyda Başağaç Kılıç-

BLW sayesinde bebeğim istediğinde başarabileceğini kanıtladı, daha ne olsun. Benim bebeğim isterse yapar; tutabilir, ısırabilir ve yutabilir.
-Gülseven Sargın-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pupa Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 304

Ebat : 13X21

Medya Cinsi : Ciltsiz

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!