Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bedenin Efendisi Zihin

Bedenin Efendisi Zihin

Bedenin Efendisi Zihin

Yayınevi :

ZER Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058899650


Beden-Zihin ilişkisini temel alan Bütünsel bir Yaklaşım anlayışı ile Akupunktur, Hipnoz, Biorezonans tedavilerini ve bilimsel çalışmalarını sürdürmekte olan Dr.Kemal Nuri Özerkan 1984 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989'da ülkemizde ilk kez Alternatif Tıp Dergisini yayınladı. 1992 yılında Çin Tıp Akademisinde Akupunktur eğitimi aldı. Prof.Dr. Kemal Nuri Özerkan, halen İstanbul Üniversitesi'nde Spor Psikolojisi; Zihinsel Antreman, Sporda Mentörlük ve Motor Öğrenme Dersleri vermektedir. Spor Psikolojisine Giriş isimli kitabı 2004 yılında yayınlanmıştır.

"Kendi yaşam reji'miz"i, -en azından zihinsel olarak- yapabilme yetisi ve becerisi hepimizin içinde mevcuttur yeter ki bizde onu görecek niyet, istenç ve donanım olsun!".

Günlük yaşamın akışı içinde bir yandan gelenek, görenek ve töre hipnozlarının
etkisi altında iken, bir yandan da koşullanmalar, telkinler ve etkilenmelerle her yönden sarılıyoruz.

Bedenimize ve zihnimize hangi duygu yüklerini taşıyoruz, taşıtıyoruz? Zihin gücünün, bedenimiz üzerinde ne kadar ve nereye kadar etkisi vardır? Bu gücün ne kadarının farkındayız? Nasıl ve ne şekilde kullanıyoruz? Zihnin gücünden yararlanmayı ne ölçüde biliyoruz?

"Bedenin Efendisi Zihin" kitabımızda, zihnin, "efendi" olmayı hak edecek kıvama gelme sürecine bir bakmak ve bunu hep birlikte paylaşmak istiyoruz.Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: ZER Yayınları

Sayfa Sayısı : 168

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız