Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bin Ömrüm Olsa

Bin Ömrüm Olsa

Bin Ömrüm Olsa

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Solina Silahlı
Yayınevi :

Pegasus

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786052994825

Tess Gregory başarılı bir bilim insanı olsa da kalbinin bir köşesinde hep aile kurmak ve çocuk sahibi olmak vardır. Ne yazık ki bu hayalini bir türlü gerçekleştirememiştir. Küçük yaşta geçirdiği hastalık yüzünden kulakları duymayan Tess özgür ruhlu, hayat dolu bir kadındır ama ölüm onun için beklenenden çok daha erken kapıyı çalar… Fakat bu güçlü kadın gözlerini hayata kapattığında ölümün bir son değil, yeni bir yaşamın başlangıcı olduğu ortaya çıkar; en azından Tess için böyle olur. 

On dokuzuncu yüzyılda yeniden hayata dönen Tess kendini yepyeni bir bedende, üç çocuk sahibi Amarylis Rafferty olarak bulur. Ve en önemlisi, artık duyabiliyordur. Yeni görünümü ve dünyası karşısında büyük bir sarsıntı geçiren Tess kısa bir süre sonra yürek burkacak kadar talihsiz bir olayın yeni ailesini ve özellikle de kocası Jack’i acı dolu bir hayata mahkûm ettiğini fark eder. Yine de Tess, ona verilen bu yepyeni yaşam şansını cennete dönüştürmenin bir yolunu bulmaya kararlıdır… 

 

 “Hannah bu hikâyeyi samimiyetle, şefkatle ve canlı detaylarla yaratmış. Karakterlerini, özellikle de karanlık geçmişine rağmen dimdik ayakta duran, inançlarına tutunan Tess karakterini sevmemek imkânsız.” 

-Publishers Weekly -

 

“Kristin Hannah’nın aşk romanları değerli mücevherlerden farksız.” 

-Romantic Times -

 

“Karakterlerinin ruh hallerini ve duyguları resmetmekte Hannah’nın üstüne yok.” 

-The Washington Post Book World -

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Kitap Editörü: Gizem Aldoğan

Sayfa Tasarım: Meral Gök

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 408

Ebat : 13,5 x 21

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Bin Ömrüm Olsa

Soluksuz okudum.Elinizden bırakamayacaksınız.

26.07.2018