Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bir Eroinmanın Annesi Olmak
Bir Eroinmanın Annesi Olmak

Bir Eroinmanın Annesi Olmak

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Çınar Yayınları
Standart Teslimat
10 Mayıs - 15 Mayıs
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789753481632

Bir Eroinmanın Annesi Olmak Kitap Açıklaması


Bu kitapta; öğretmenlerin öğrencilerinin, ebeveynlerinin çocuklarının sorunlarıyla ve ruhsal durumlarıyla yeteri kadar ilgilenmemelerinin; annesizliğin veya babasızlığın çocuk ruhunda açtığı yaraların; yanlış arkadaş seçiminin; velilerin çocuklarının kimlerle arkadaşlık yaptıklarını ve nerelere gittiklerni izlememelerinin ve okullarda rehberlik hizmetleriin yeterince yürütülmemesinin, çocukların ve gençlerin nasıl yavaş yavaş kendilerini toplumdan soyutlamalarına ve teselliyi uyuşturucuda aramalarına yol açacağı, gerçek hayattan alınan bir kesitle ortaya konulmaktadır. Değerli gazeteci Sayın Abdullah Şen'in bu kitabının uyuşturucu ile mücadelede ve uyuşturucunun zararlarının gençlerimizce tanınmasında önemli bir uyarıcı olacağına inanıyorum. Yeni Esra'ların harcanmamasını, Nahide hanım gibi annelerin aynı acıları yaşamamasını diliyor ve bu çalışmasından dolayı Sayın Abdullah Şen'i kutluyorum.
-Ömer Ballıbey-
İstanbul Milli Eğitim Müdürü

Gerçekten zor bir inadı paylaştık Nahide hanımla, şu bağımlılığı yerine yeni bir Esra'ya ulaşmak için, Esra'yı ortaklaşarak. Klinikte yatarken Esra olanca sevimliliği ile bize sözler verir, ona güvenmek isterdik hep birlikte ama bizi hep kandırırdı. Umutları tükenirdi, genç meslektaşlarımın. Ama bir insan için bir yerde saklı o güzelliği yakalamak ısrarlı bir umut gerektiriyordu. Sizinle bir yerde buluşması için çok beklemeniz gerekiyor. Bu kitapta, anne ile kızın yaşam öyküsünü gerçekçi biçimde dile getiren Abdullah Şen'e teşekkür etmeliyiz.
-Arif Verimli-
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi BaşhekimiSayfa Sayısı: 143

Baskı Yılı: 2002


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çınar Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2002

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.