Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bolluk

Bolluk

Bolluk

Gelecek Çok Daha Güzel Olacak

Çevirmen: Ümit Şensoy
Yayınevi :

Optimist - İş - Yönetim Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054538973


Günümüzün En Büyük Meselesi Bolluk Yaratmak!

Heyecan verici gelişmelerin yaşandığı bir çağa tanıklık ediyoruz. Teknoloji, bilim, mühendislik, sosyal eğilimler ve ekonomik kuvvetler dünyamızı hızla değiştiriyor. Önümüzdeki yirmi yılı da bu güçler şekillendirecek. Yaşanan tüm gelişme ve değişimler çok önemli bir soruyu da beraberinde getiriyor: Küresel bir bolluk düzeni yaratmak mümkün mü?

Bu kitabın cevabı net: Evet! Bolluk, yaşadığımız günlerin karamsarlığına rağmen umudunu yitirmeden iyimserlik tohumları ekiyor. Su, gıda, enerji, sağlık, eğitim ve özgürlük, dünyamızın en sorunlu alanları olarak öne çıkarken; çözüm üreten beyinler buna nasıl tepki vereceğimize daha fazla odaklanıyor.

Evet, gelecek çok daha güzel olacak. Ama nasıl? Bolluk'ta, dünyanın önde gelen bilim insanlarıyla hayal ile gerçeğin kesiştiği yere yolculuğa çıkacaksınız. Teknoloji ve inovasyonun gücü ile sosyal girişimin yaratıcılığı birleştiğinde geleceğin bolluk düzeninin nasıl adım adım kurulacağını göreceksiniz. İnsanların enerjilerini hayatta kalmak için değil hayallerini gerçekleştirmek üzere harcadıkları bir dünya için...Sayfa Sayısı: 397

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 397

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!