Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bu Bizim Hikayemiz

Bu Bizim Hikayemiz

Bu Bizim Hikayemiz

O Silahı Hepimiz Kullandık. O Silahı Hepimiz Ateşledik.

7/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ezgi Kızmaz
Yayınevi :

Yabancı

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786059585538

 O SİLAHI HEPİMİZ KULLANDIK. O SİLAHI HEPİMİZ ATEŞLEDİK.


 


O sabah River Burnu’nda ne olduğunu kimse bilmiyordu. Beş oğlan avlanmaya çıkmıştı. Sadece dördü geri dönmüştü. Oğlanlar arkadaşlarını öldüren kurşunu kimin ateşlediğini söylemiyordu, kanıtlar dördünün de suçlu olabileceğini gösteriyordu.


Kate Marino’nun bölge savcısının yanındaki stajı çok havalı bir iş değildi. Daha ziyade okuldan erken çıkmak ve üniversiteye başvururken faydalı olması için bir mazeretti. Fakat bir gün patronu Bay Stone’a önemli bir dava verilmişti: Küçük bir kasaba olan Belle Terre’in gördüğü en büyük dava. River Burnu Oğlanları herkesin dilindeydi. Kazanın gerçekleştiği sabah yapılan kan testleri onları kötü gösterse de, bölge başsavcısı davayı olaysız bir şekilde bitirmek istiyordu. Sonuçta rütbesini onlardan birinin ailesine borçluydu.


Kate davanın üstünün kapatılmasına izin vermeyecekti. Kendi sırlarından önce başkalarınınkileri ortaya çıkarmak zordu ama Grant için adaletin sağlanmasını istiyordu. Fakat Kate, olayı araştırırken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğrenmişti. Gerçeğe tehlikeli bir şekilde yaklaştıkça Kate şüphelenmeye başlamıştı: Yaşananlar gerçekten kaza mıydı?


Bir an önce gerçekler ortaya çıkmazsa birden fazla hayat tehlikeye girecekti. Kate’inki de dahil.


 


“Nefesinizi kesecek, yavaş yavaş artan bir gerilim.”


-COLLEEN HOUCK, Kaplan Laneti romanının New York Times çoksatan yazarı-


“Ürpertici, gergin ve tam yerinde olan sürprizlerle dolu.”


-Kirkus Reviews-


 


“Kurgu zekice örülmüş. Araya eklenen mesajlaşmalar, yanlış anlaşılmalar ve kimliği belirsiz ama gerçekleri bilen birinin bakış açısı kitabı inanılmaz sürükleyici yapıyor.”


-Booklist-


 


“Kurgu gerçeklerden esinlenilmiş gibi. Dört oğlanı da suçlu gibi gösterebilen bir günümüz hikâyesi. Kate’in gerçekleri bulmaya çalışması, insan ruhunun iki yönünü, teknolojinin gerçekleri nasıl çarpıtabildiğini ve güvenin ne kadar zor olduğunu gösteriyor.”


-Publishers Weekly-


 


“Merak ve gerilim, partiler, gençlik aşkları ve birbiri üstüne eklenen ipuçları, kötüyü ve iyiyi simgeleyen karakterler bu romanı elinizden bırakmanızı imkânsız kılacak. İnanılmaz bir yaz kitabı veya kitap kulübü seçkisi olabilir… Bu roman bütün okur kitlelerine hitap ediyor.”


-VOYA-


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 328

Ebat : 13,5 x 21

Medya Cinsi : Ciltli

Orijinal Adı : This is Our Story

Yorumlar 3

Alın,okuyun.

2 günde bitti, deli gibi merak ettirip asla tahmin edilemeyen bir sonla bitiyor. Her sayfada “katil kesin bu” diyorsunuz. Hayatınıza büyük şeyler katıp düşüncelerinizi değiştirmez ama kafa dağıtmalık çerezlik güzel bi kitap :)

09.01.2018

Fatih

Son zamanda okuduğum sonunu tahmin edemediğim ender polisiye türü bi eserdi başarılı.Okumanızı tavsiye ederim.

18.10.2017

Harika ve sürükleyici.

Sıkılmıyorsunuz, devam ediyorsunuz ve gelişmeler gittikçe artıyor, sürekli acaba kim öldürdü diye sorular sorup, sizde bir dedektif gibi tüm verileri inceliyorsunuz. O zaman sonuca ulaşmak istiyorsanız bence okuyun, tavsiye ediyorum.

03.08.2017