Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Buyrun

Buyrun

Buyrun

Arnavutlar İçin<br/>Türkçe Dilbilgisi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Hazırlayan: Adriatik Derjaj
Hızlı Teslimat
04 Haziran
Standart Teslimat
05 - 09 Haziran
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059964982


İki ülke arasında gelişen ticari/iktisadi ilişkiler; gerek ülkemizde eğitim-öğretim-kültür alanlarında faaliyet gösteren özel ve devlet menşeli Türk kurumlarında, gerekse Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde öğretim gören öğrencilerden ötürü ortaya çıkan ihtiyaç; ülkemizde faaliyet gösteren ve çalışanlarca Türkçenin bilinmesi ayrıcalık oluşturan Türk firmalarının sayısına bağlı pratik/pragmatik nedenler; dokümantasyon, arşivcilik, tarih vb. ilmî disiplinlerle ilintili akademik nedenler Arnavutlar arasında Türkçeye olan rağbeti bir hayli artırmıştır. İşte, "yabancılar için Türk dili" konseptinde hazırlanan "Buyrun!" Türkçeye ilgisi çok olan bu kitlelere yardımcı olmayı amaçlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2016


Dili: Arnavutça/Türkçe
Yayınevi: Çamlıca Basım Yayın

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Buyrun - Yabancilar icin Turkce

Türkçe ögretimi için en uygun kitaplardan olduğunu vurgulamak isterim. Kitap bilimsel yollara başvurarak Dilbilgisinin unsurlarını A'dan Z'ye betimliyor. Yabanci dil öğretimi ve Türkçe öğretimi için en çağdaş kitaptır.

10.10.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız