Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


C++ Temel Öğrenim Kılavuzu

C++ Temel Öğrenim Kılavuzu

C++ Temel Öğrenim Kılavuzu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Elif Ok, Rıfat Ok
Yayınevi :

Alfa Yayıncılık

Standart Teslimat
04 - 10 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789753161718


Eğer C'yi zaten biliyorum ve C++'a geçmek istiyorum diyorsanız, bu kitap tam size göre demektir. C++, C programcılarının Nesneye Dayalı Programcılığa (OOP) verdikleri yanıttır. C'nin katı temelleri üzerine kurulmuş olan C++, C'nin gücüne, zarafetine ve esnekliğine hiçbir zarar vermeden OOP'i (ve diğer pek çok yeni özelliği) destekler. C++, programcıların dünya çapında evrensel dili haline gelmiştir ve gelecek kuşak yüksek performanslı yazılımları oluşturacak olan dildir. Her profesyonel programcının bilmesi gereken tek ve en önemli dildir.
Kitapta Standart C++'ı tanıyacağız. Bu, C++'ın ANSI/ISO standartlaştırma komitesi tarafından oluşturulan sürümüdür. Bu sürüm derleyicilerin büyük çoğunluğu tarafından kabul edilmektedir. Sonuç olarak bu kitapta öğrendiklerinizi arın da uygulayabileceğinize emin olabilirsiniz.
Bu kitap türünün tek örneğidir, çünkü burada C++ dilini size uzman yöntemler kullanarak öğreteceğiz. Önce fikri sunacağız, sonra bu fikri çeşitli örneklerle ve uygulama yapmanızı sağlamak için çeşitli alıştırmalarla pekiştireceğiz. Bu yöntemle sonraki konuya geçmeden o konuyu tam olarak anlamanızı sağlayacağız.
İçerik belli bir sırayla verilmektedir. Bu yüzden çalışmalarınızı düzenli bir şekilde yapmaya özen gösterin. Her bölümde önceki bölümleri tam olarak bildiğinizi farz edeceğiz. Bölüm başlarında (1. Bölüm hariç) bir önceki bölümle ilgili bilgilerinizi test edecek Gözden Geçirme Testi bulunmaktadır. Her bölümün sonunda da o bölümde öğrendiklerinizi test eden Pekiştirme Testi'ni bulacaksınız. Son olarak da her bölüm, yeni öğrendiklerinizi daha önceki bölümdekilerle nasıl bir araya getirdiğinizi test eden Bütünleştirme Testi ile sonlanmaktadır. Alıştırmaların pek çoğunun cevabını Ek B'de bulabilirsiniz.
Unutmayın, kitaptaki program kodlarının tamamı Web'de http://www.osborne.com'da ücretsiz temin edilebilir. Bu kodları indirirseniz örnekleri yazmak zorunda kalmazsınız.Sayfa Sayısı: 556

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2000

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.