Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cecil Essentials of Medicine

Cecil Essentials of Medicine

Cecil Essentials of Medicine

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Serhat Ünal
Standart Teslimat
15 - 17 Nisan
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 9789752776463


Cecil, 9. Baskıda tamamen revize edilmiş, tüm bölümler güncel ve kanıta dayalı yeni bilgilerle genişletilmiştir. 1927 yılından bu yana mevcut en iyi dahiliye bilgi kaynağı - diğer kaynakların rekabet edemeyeceği kadar çok yönlü, kullanımı kolay ve güncel Hiçbir kitap bilginin sadece doğru miktarını, doğru metotla Cecil Essentials'da olduğu gibi sunamaz. Bu kitap için yazılan en anlamlı hekim yorumu şöyle olmuştur " Umarız hastalandığımızda bu kitabı okumuş bir hekimin ellerine düşeriz"

1.Bu tamamı güncellenmiş kitap; dahiliye bilgisini en kolay şekilde sindirmek için, en güncel bilgilerle revize edilmiştir.
2.Kapsamlı, özlü, çekirdek bilgiye odaklanarak yazılı ve sözlü her türlü sınavda başarınızı en yüksek düzeye çıkarır.
3.Mükemmel görüntüler ve fotoğraflar hastalığın klinik özelliklerini ve canlı görünümünü göstermektedir.
4.Tamamı renkli tasarım bilginin olduğunca zahmetsiz ve kolay algılanmasına yardımcı olur.
5.Her bölüm kapalı bir organ sistemi veya alanın hastalıklarının kapsamlı şekilde anahtar fizyolojisi ve biyokimyasını açıklar.

Dünya'nın Tüm Prestijli Yayınlarında Cecil İçin Yapılan Muhteşem Yorumlar

"Tüm bölümler alanında eniyi olarak tanınan uzmanlar tarafından yazılmıştır. …Bu mükemmel ve kapsamlı eser, tüm hekimlerin kitaplığında mutlaka olmalıdır."
-AJM-

"Tek bir eser bir doktorun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar kapsamlı olabilir mi? Cecil'in buna en yaklaşan eser olduğu kesin."
-Doody's Book Rewiev-

"Kapsamı, uzun ömürlülüğü, en doğru tıbbi bilgiyi içermesiyle, Dünya'nın en iyi dahiliye textbook'u olma özelliğini taşıyan kaynak"
-JAMA-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1216

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız