Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çekim Yasası

Çekim Yasası

Çekim Yasası

Yayınevi :

Butik

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944482189


"Budur. İşte burada. Daha öteye gitmenize gerek yok.
Çünkü budur: Yaşamınız ve onu nasıl yaşayacağınız konusunda bilmeniz gereken her şey burada. Hepsi ama hepsi bu kitapta.
Şimdi diyorum, elinizde tuttuğunuz şeye bir bakın.
Bunu siz yaptınız. Bu kitabı tam buraya, tam olduğu yere, gözlerinizin önüne getirdiniz.
Tertemiz, masmavi gökyüzünden açığa çıkardınız. Bu tek başına, bu kitabın işe yaradığının en büyük kanıtıdır.
Size, Çekim Yasası'nın gerçek, etkili olduğunu ve gerçek dünyada fiziksel sonuçlar ürettiğini gösteren, en iyi kanıtı şu an ellerinizde tuttuğunuzu söylüyorum."
Neale Donald Walsch ("Tanrı ile Sohbet" serilerinin yazarı)

Bu kitap sizlere, Çekim Yasası'nın güçlü esaslarını sunuyor. Bu sayfalarda, istenen ve istenmeyen her şeyin, size bu en güçlü Evrensel Yasa; Çekim Yasası ile (Benzer benzeri çeker) nasıl çekildiğini göreceksiniz. Muhtemelen, "Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş", "Üzüm üzüme baka baka kararır" gibi deyişleri duymuşsunuzdur. Her ne kadar Çekim Yasası, daha önce tarihteki bazı büyük düşünürler tarafından zikredilmiş olsa da, hiçbir zaman yazar Esther ve Jerry Hicks'in bu kitabındaki gibi net ve pratik terimlerle açıklanmadı.
Burada, Evren'i yöneten, her yerde ve her şeyde varolan Yasaları ve onların işleyişini, kendiniz için nasıl faydalı hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz. Bu kitabı okuyarak edineceğiniz bilgi, günlük yaşamınızdaki tüm tahminlerinizi alıp götürecek. Sonunda, etkileşim kurduğunuz diğer insanların yaşamında ve kendi yaşamınızda olup biten her şeyi anlamaya başlayacaksınız.

Bu kitap, arzu ettiğiniz her şeyi olmanıza, yapmanıza
ya da istediğiniz her şeye sahip olmanıza yardımcı olacak!Sayfa Sayısı: 236

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik

Sayfa Sayısı : 236

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız