Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cumhuriyetin Renkleri

Cumhuriyetin Renkleri

Cumhuriyetin Renkleri

Derleyen: Neriman Yağız
Yayınevi :

Na Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059017435


Bu eser Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin "Okul Yıllık gelişim Modeli" kapsamında okulda uygulanan "Okul Başarısını Arttırma (OBAB)" projesiyle gerçekleştirdikleri şiir ve resim çalışmalarından oluşmaktadır.

Kitabın "Cumhuriyetin Renkleri" olarak belirlenen isminden de anlaşılacağı gibi öğrencilerimizin duygularını rahatlıkla kaleme aldığı şiirlerini ve okumaya yeni geçen 1. Sınıf öğrencilerimizin hayallerini aktardıkları resimlerini, örnek bir çalışma olarak kitap haline getirdik. Eserde emeği olan başta Okul Mü-dürümüz Sn. Tülay Yıldız BIDIKLI olmak üzere, eserin hazırlanması ve düzenlenmesinde büyük bir titizlikle çalışan 4. sınıf öğretmenimiz Neriman YAĞIZ'a ve diğer sınıf öğretmenleri-miz; Meral DEREGÖZÜ, Emine Aysun KILIÇ ve eserin asıl sahi-bi sevgili öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Na Yayınları

Sayfa Sayısı : 100

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız