Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dahi Diktatör

Dahi Diktatör

Dahi Diktatör

Yayınevi :

Ka Kitap

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058488830


Atatürk hâlâ önemli mi bizim için? Çok önemli. Peki akıl bizim için önemli mi, aklımızı kullanmak zorunda mıyız? Buna verilecek cevap neyse, Atatürk'ün bugün bizimle ilgili olup olmadığı, onun adını hatırlayıp hatırla-mamız, onun yaptıklarından ders alıp almamamız gerektiği ortaya çıkacaktır. Kendisinin de söylediği budur.


 


Atatürk bize aklın neler yapabileceğini göstermiştir. Bunun mümkün ol-duğunu göstermiş; ama "Ben böyle diyorum, böyle yapın" dememiştir. Bilakis, "Ben hiçbir şey söylemiyorum, sadece aklınızı rehber edinin" demiştir. Yaptığı bütün inkılapların gayesi de aklın rehberliğinde Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen çağa uygun, bütün mana ve biçimiyle uygar bir toplum haline dönüştürmektir.


 


Atatürk bir diktatör mü, değil mi? Son yıllarda yazılmış en iddialı Atatürk kitabı olmaya aday bu eserde bu ve daha birçok sorunun cevabını bulacaksınız.


 (Tanıtım Bülteninden)


Ebat : 14x23

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

DahiCE

Atatürk'ü çok farklı ve güzel bir şekilde anlatan kitap. Herkese tavsiye ediyorum

03.04.2017

ATA'nın Bilimsel Yönü

Ata'nın bilimsel yönünün incelendiği güzel bir kitap. 1 günde okudum.

17.01.2017

Mükemmel

Okunması gereken bir kitap

14.02.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.