Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dahi Doğulur mu? Olunur mu?

Dahi Doğulur mu? Olunur mu?

Dahi Doğulur mu? Olunur mu?

Dahi Çocuk Eğitimi - Altın Çocuk Yetiştirmek

Yayınevi :

Pinus Kitap

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055163099


Her anne ve baba, çocuğunun üstün yetenekli olmasından hoşlanır ve dehalığın sadece doğuştan gelen özelliklere bağlı olduğuna inanır. Bu kitap sayesinde dehalığın; yetenekten çok, kişilik özelliği olduğunu öğreniyoruz. Dahiler, oturup ilham bekleyen kişiler değil; ilgilendikleri konuya tam manasıyla hakimiyet sağlamak için araştıran, düşünen, denemeler yapan kişilerdir. Bunu bilmek, çocuklarımızı meraklı ve araştırmayı seven kişiler olarak yetiştirmemiz için yeterli olmalı. Bu kitap, gençlerimizin eğlenceyle boşa harcadıkları bir çağda anne, baba ve eğitimcilere yol gösterebilir.
Hatice Kübra Ergin, Yazar

Ebeveynlik, hayatta yapılabilecek en zevkli, bir o kadar da en zor iş... Bizler, doktorluk veya öğretmenlik yaparken aynı zamanda anne ve baba olduğumuzu bazen unutuyoruz. Bu kitap, kesinlikle bu durumun hatırlatıcısı. Çocuklarımız, bilgisayar ya da zeka küpü değil; olmak zorunda da değil. Olmaları gereken şey, mutlu bir insan olmaları. Bu kitabı okuyunca daha iyi anladım. Çok zeki olan çocuklar, diğer çocuklara göre zekasını daha çabuk ve kolay bir şekilde parçalara ayırabiliyor. Bu kitap, zekayı toplu halde tutabilmek için iyi bir rehber.
Gürcan Bahar, Avukat

Bu kitap geniş kitlelerle tanıştıktan sonra dahi çocuk yetiştirilme konusunda bir çığır açılacak.
Cengiz Maden, Tarih Öğretmeni

Bilgi ve tecrübeyle yoğrulan bu kitap, siz; ebeveynlere 'bir çocuğun anne karnından başlayıp yetişkin bir insan olana kadar neler yapılabilir' sorusunun cevabını sunmaktadır.
Orhan Şişman, İş AdamıSayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pinus Kitap

Sayfa Sayısı : 256

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız