Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Devletin Gizli Sırları Heyet 2

Devletin Gizli Sırları Heyet 2

Devletin Gizli Sırları Heyet 2

7/10 - 34 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Lopus

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786058272644

Abdülhamid Han'ın dünyayı saran muhteşem istihbaratının gerçek hikâyeleri… İstihbaratın pîri Kuşçubaşı Eşref ile Lawrence'ın amansız mücadelesi… Çok yakın tarihin sır perdeleri, perde arkası suikastler, mafya savaşları, istihbari çarpışmalar, Adnan Menderes ve Erbakan'ın hiç bilmediğiniz devletler var eden hamleleri, Derin aklın 40 yıllık diriliş planı, Yeşil’in hikâyesi, pkk, asala, fetö ve daha fazlası.


 


Bu kitap size Devlet babanın hikayesini anlatacak. Ve unutmayın sırrın sırrı da vardır. Bu kitap size sırrın sırrınıda anlatacak. Ve anlattıklarımızı anladıkça bildikleriniz sadece basit birer bilgi olarak kalacak.


(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar 4

TÜM YORUMLARI GÖSTER
devam

üstadın heyet kitabı ve öner çayırlının  tuğradan imzaya adlı kitabı bir günde bitirdim diyebilirim. İki harikulade kitap. okunması gereken kitaplar diye düşnüyorum

29.06.2018

Temelsiz, Sıkıcı

Kitapta anlatılanlar herhangi bir temele dayandırılmamış, belge gösterilmemiş, bir anlatıcı olayları nasihat verir havasında anlatıyor. Başlarda ilginç gelse de sonradan sıkıcı olmaya başlıoyor. Tüm kitabı okumak istediğim halde istemesem de yarım bıraktım.

21.11.2017

YENİ KİTAP

Üstad yeni kitap ne zaman çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum.. Ayda bir kitap çıkarsan ne de güzel olur.Saygı ve sevgilerimle...

22.10.2017