Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama
Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama

Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama

Yayınevi : Abaküs Kitap
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059129633

Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama Kitap Açıklaması

“Pazarlama biliminde son dönemde öne çıkan davranışsal psikolojinin önemini ortaya koyan İllüzyonel Pazarlama kitabı, güncel örnekleriyle akademik dünyaya ve iş çevrelerine yeni çağda pazarlama pratiklerini bir kılavuz niteliğinde anlatıyor...”

-Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Serdar Pirtini-

 

“Bu kitap size tüketicilerin bilinçaltına hitap etmeniz için nedensellik, analiz ve ispatların ötesinde derinlemesine teknikler sunan eşsiz bir kılavuz niteliğinde.”

-Chief Scientist, Lithium Teknoloji  Dr. Michael Wu-

 

“Dijitalleşmede gelecek yok! Çünkü gelecek zaten tamamen dijital...” dediğimiz şu günlerde, tam zamanında geldi İllüzyonel Pazarlama!Pazarlamanın P’siyle alakası olmadığını düşünenler dahi okumalı!..”

-Fütürist  Ufuk Tarhan-

 

“Birçok kaynak yakın gelecekte tükenecek, bunlar arasında akaryakıt, su ve dikkatimiz sayılabilir. Evet dikkat ekonomisi çağındayız ve insanların zamanı, odağı ve dikkati hiçbir dönem olmadığı kadar kısa.Peki, pazarlamanın olmazsa olmazı iletişim kanallarında bunu nasıl sağlayacağız? Çokça deneyim, biraz hikâyeler ve azıcık oyun; bence İllüzyonel Pazarlama için müthiş bir tarif. İnsanoğlu kadar eski olan bu yaklaşımlar günümüzdeki pazarlama iletişimlerinin tekdüzeliğini bitirecek ve geleceğini kurtaracak! Nasıl derseniz, kitabı çevirmeye başlayın, Adnan Ertemel hocamız size anlatsın.”

-Oyunlaştırma kitabı yazarı Ercan Altuğ Yılmaz-

 

“Sadece pazarlama alanındaki insanları değil, pazarlamaya ilgi duyan herkesi içine çekecek, onlara yeni pencereler açacak bir kitap olmuş. Başta yazarı olmak üzere emeği geçen herkesin eline ve yüreğine sağlık.”

-Yazar Sinan Sülün-

 

“Elinizdeki kitap dijitalleşme farklı boyutlara evrilirken işin mutfağından teknikleri öğrenmek, nereden nasıl başlayacağım sorularına cevap almak için en doğru kaynak.”

-Google Developer Expert on UX Oytun Eren Şengül-

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 14x20

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 1
Mutlaka Okunmalı

Pazarlama konusunda alışılagelmiş yöntemler artık eskidi. Dijitalleşme ve Sosyal Medyanın hayatımıza girdiği bu dönemde yepyeni bir nesil var. Herkes ayrı bir medya kanalı olarak çalışıyor. İlgi alanları değişti. Bu nesle ulaşabilmek için İllüzyonel Pazarlama kitabını mutlaka okumalısınız.

09.02.2017

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.