Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dinlenen Ben Dergisi Sayı 6

Dinlenen Ben Dergisi Sayı 6

Dinlenen Ben Dergisi Sayı 6

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Yerküre

Hızlı Teslimat
30 Mart
Standart Teslimat
01 Nisan - 03 Nisan
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9772148518006

Dinlenen Ben, 6. sayısıyla rüyalara ve psikoterapiye dair içeriğini, Fenomenolojik Rüya Benliği Modeli ekseninde derinleştirmeye devam ediyor. Bu sayıda fenomenal benlik ve rüya benliğinin teorik zeminini, yas sürecinde görülen rüyaları terapi seanslarından aktarılan yaşantılarla izleyebilirsiniz. Dinlenen Ben’in bu sayısında da rüyaların düşünce ve sanat boyutundaki yansımalarını içeren sayfalar sizi bekliyor; edebiyat ve felsefenin fenomenolojik duyarlıklı yönlerine temas edebilir, ilerleyen bölümlerde fikir dünyanızı zenginleştirebilecek kitaplarla tanışabilirsiniz.

Fenomenal Benlik ve Rüya Benliği / Hayrettin Kara & Yavuz Selvi Yol Ayrımındaki İlişkilerde FRBM Uygulaması / Feyza Bağlan Eroğlu Lüsid Rüya Fenomenolojisi: Olgu Sunumu / Gökhan Özcan Yas ve Rüya / Suna Medin Nacar Kayıptan Sonra Rüyalar / Hayrettin Kara Rüyaların Klinik Kullanımı için Fenomenolojik Yaklaşımlar / P. E. Craig & S. J. Walsh Edebiyat ve Fenomenolojik Edebiyat Eleştirisi Üzerine / H. Handan Arıkan Gerçek Ne Kadar Gerçek? Rüya Ne Kadar Rüya? / Hayrettin Kara Felsefeye Minnet / Mustafa Koşar Sartre'ın Duygu Fenomenolojisinin Psikoterapiye Entegrasyonu / Gökhan Özcan Yalnızlığa Fenomenolojik Bir Bakış: Ruhun Yalnızlığı / Suna Medin Nacar Eleştiride Fenomenolojik Yaklaşımlar / Nurcan Toprak.

 

Ebat : 19,5 x 27

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız