Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Diriliş

Diriliş

Diriliş

Yazar: Stephen King
Çevirmen: Canan Kim
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Roman Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9789752119826


New England'ın ufak bir kasabasında küçük bir çocuk ile kasabanın yeni rahibi arasında gizli bir takıntıyı temel alan derin bir bağ oluşur. Ancak, ailesinin başına korkunç bir felaket gelen genç rahip Tanrı'yı lanetleyerek kasabayı terk eder.

Aradan yıllar geçer. Artık bir yetişkin olan küçük çocuk, parçası olduğu rock gruplarıyla bütün ülkeyi dolaşırken eski dostu ile tekrar karşılaşır ve bu karşılaşma şeytanın bile aklına gelmeyecek bir anlaşmayla perçinlenir...

Elli yıllık bir dönemi anlatan ve Stephen King'in şimdiye dek yazdığı en dehşet verici sonla noktalanan Diriliş, King'in neden "dünya edebiyatının merkezinde olduğunu" (Margaret Atwood, New York Times) tartışma götürmez bir şekilde kanıtlayan eşsiz bir şaheser.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 392

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 392

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Son Hüsran

Kitap kurgu, hayal gücü, akıcılık olarak harika yazılmış. Bu konuda Stephen King'in üzerine yok gerçekten. Kendini okutuyor sıkmıyor şaşırtıyor amma velakin kitaplarının sonu bende hep hayal kırıklığı ve boşluk yaratıyor. Bunca sayfayı ne için okudum ve zamanımı neye harcadım diyor insan.Sonu olmayan filmler gibi.

09.07.2015

Alışılmışın dışında

Stephen king'in kitaplarının büyük çoğunluğunu okumuş biri olarak diğer yazdığı kitaplardan çok farklı olduğunu söyleyebilirim. Hikayenin asıl olarak ne olduğunu anlamak için 250 sayfaya kadar gelmem gerekti. Ağır işleyen ama kesinlikle başarılı bir kitap

27.05.2015