Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Diseksiyon

Diseksiyon

Diseksiyon

Yazar: Mehmet Rıza
Yayınevi :

Koyu Kitap

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056596346


Mayda, bu gece erken uyumak istiyordu fakat düşüncelerinin izin vereceğini sanmıyordu. Parmaklarını uyumakta olan kızının saçlarından tarar gibi geçirdi. Yanına uzandı. Yarın Salı idi, ne yapacağı konusunda hiç fikri yoktu. Henüz bitiremediği kitabı okumaya başladığında, büyülü sözlerin, değişmez sembollerin belagati uykusunu kaçırdı. Hayatındaki değişimleri aklından geçirdi. Yaşamın beklenmedik yüzüyle birden bire karşılaştığından beri sevdiği işini yapamıyor, konferanslara gidemiyor; ameliyatlara giremiyordu. Yelkeniyle az kalsın ölecekti. Evliydi ama kocası yanında değilken, inandığı bir aile huzuru kalmamıştı. Sanki kendi miracına yaklaşıyor, bütün hayatı ruhunun garip itirazlarıyla çalkalanıp duruyordu. 'Mademki ne olduğumuzu sandığımız rollerle avunuyorduk! Bu gözler, gerçeği göremeyen körlüğümüzle niçin böyle ve niçin daima parıldadılar?
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koyu Kitap

Sayfa Sayısı : 520

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Mükemmel

Muhteşem bir kurgu, sürükleyici bir öykü.. Romandaki kişileri ve olayları kitabın bir kenarında oturup izliyormuşsunuz hissine kapılacaksınız.

21.04.2016

Şeytan yazsa hiç şaşırmazdım

519 sayfa olup da muazzam kurgusuyla soluksuz çabucak biten bir kitap yani hıphızlı bitecek ender kitaplardan... Hayatımda okuduğum en akıcı kitap oldu.. Bu kitap, bir diğer sayfaya geçme rekoru kırdırıyor okumaya başladığınızda çok kısa sürede bir başka sayfadasınız emin olun :) yazarın emeğine saygı duyarak... Zeka dolu bir hikaye sevenlere kesinlikle öneririm, okuyun... Böyle bir plan? Böyle yıllara mal olacak kadar sabırla beklenmiş bir plan... Ve karakterlere giydirilmesi.. Yani, şeytan yazsa... Hiç şaşırmazdım :)

19.04.2016

Muhteşem

Muhteşem bir kurgu. Yazarın ilk kitabı olması şaşırtıcı, usta bir kalem.. Şimdiden ikinci kitabını bekliyoruz.

29.03.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız