Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dua Müminin Silahıdır
Dua Müminin Silahıdır

Dua Müminin Silahıdır

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : AltınPost
Standart Teslimat
19 Ocak - 22 Ocak
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054948222

Dua Müminin Silahıdır Kitap Açıklaması


Allah'ım! Seni şahit tutuyorum ve Sen şahit olarak yeterlisin. Bütün melekleri ve göklerde sakin olanları, arşını taşıyanları, meb'us kıldığın (gönderdiğin) peygamber ve resullerini ve çeşitli kullarından yarattıklarını şahit tutuyorum. Şüphesiz ben şehadet ederim ki âlemlerin rabbi Sensin; Senden başka ilâh yoktur, teksin, yegânesin, ortak ve mislin yoktur. Sözünde, hilaf ve değişiklik olmaz ve şehadet ederim ki; Hz Muhammed (sav) (Allah'ın salat ve selamı ona ve Ehl-i Beyt'ine olsun) Senin kulun ve elçindir. Onun üzerine bıraktığın bütün emanetleri hiçbir değişikliğe uğramadan, tam ve eksiksiz olarak kullarına ulaştırdı. Allah-u Teâlâ yolunda hakkıyla çaba harcadı. Gerçekten o hak olan sevabı müjdeledi ve gerçek olan azapla korkuttu.

Allah'ım! Yaşattığın sürece beni dininin üzerinde sabit kıl; hidayete kavuşturduktan sonra kalbimi eğriltme, bedenimi sana gitmeyen yollardan uzak tut. Katından bana rahmet bağışla; şüphesiz Sen çok bağışlayansın. Muhammed ve Âl-i Muhammed'e salat eyle. Beni onun takipçilerinden kıl, kıyamet günü onun cemaatiyle mahşur (toplanmış) eyle.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: AltınPost

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.