Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Duygu Çağı Sayı 2 - Mayıs - Haziran 2016

Duygu Çağı Sayı 2 - Mayıs - Haziran 2016

Duygu Çağı Sayı 2 - Mayıs - Haziran 2016

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Yazarın Kendi Yayını - Yayınevi Genel Dizisi

Standart Teslimat
03 - 09 Kasım
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9772458903905


"Karşılaşmaların sınırsız ve her daim mümkün olması ancak kendimizi oluşa sonsuza dek açmamızla gerçekleşebilir. Duygu Çağı, böyle bir şeydir işte. Karşılaşmalara bütün varlığımız açmak. Her şeyin bütün boyutlarıyla bize nüfuz etmesine izin vermek. Böylece şeyler ve hakikat kendisini bizde gerçekleştirecektir. Bizde gerçekleşen yaşamın kendisi olacaktır ve böylece biz de yaşamı gerçekleştirmiş olacağız."

ŞİİR: Nur Alan - Baran Çaçan - Murat Çelik - Elvin Eroğlu - Serdar Koçak - Ayhan Kurt - Ömer Şişman - Berna Terziahmetoğlu - Georg Trakl - İrfan Yıldız Öykü Ozan Çınar - Muammer Kıranoğlu - Ebru Ojen - İsmail Pelit - Necmi Zekâ Metin Lâle Müldür Defter Orhan Duru Yazı Barış Acar - Enis Batur - Osman Çakmakçı - Burak Fidan - Tarık Günersel - Mertın Heıdegger - Muammer Kıranoğlu - Senem Kurtar - Melisa Kurtcan - Çağrı Uluğer Söyleşi Alaın Badıou - Cansu Çakar - Ebru Ojen Sanat Yüksel Arslan - Aliye Berger - Beril Gün - Melisa Kurtcan - Cansu Çakar Şarkı Avni Anıl Dipnot Osman Çakmakçı - Muammer Kıranoğlu
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 188

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yazarın Kendi Yayını

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.