Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu - Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek

Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu - Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek

Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu - Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek

Yayınevi :

Butik

Stokta Yok
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Barkod: 9786055154561


Sanatçın Yolu kitabının en çok satanlar yazarından, yaratıcı süreç adına yaptığı esas çalışmaya büyük ısrarla talep edilen bir ilave geliyor. Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu, ebeveynlere, her yerde ve çocuklarının ilk yaşlarının herhangi bir noktasında tekrar tekrar kullanabilecekleri manevi bir öğeler seti sağlıyor. Julia Cameron'a göre: "Her çocuk ve her ebeveyn yaratıcıdır. Çocuğunuz eğlence ister, bağımsız olarak ve birlikte yapılacak yaratıcılık çalışmaları mutlu ve tatmin edici bir aile hayatı oluşturur."

Ebeveynlere ve yeni doğmuş bebekten on iki yaşına kadar olan çocuklara odaklandığımızda, Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu kitabı Sanatçının Yolu temeli üzerine kuruludur ve yazar onu gelecek kuşakla paylaşıyor. Manevi görüşü ve pratik öğeleri ile bu kitap, ebeveynlerin, çocuklarını yavaşça daha büyük yaratıcılıklara yönlendirmelerine rehber olacak. Julia Cameron okuyucuları, onlarca yıldır, Sanatçının Yolu programını çocukları ile paylaşmak için bir yol gösterici talep ettiler. En sonunda, işte Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu.

Bu eser size:

 • Çocuğunuzun merak duygusunu uyarmayı ve bu süreçte, kendi merak duygunuzu canlandırmayı

 • Çocuklarınızın tutkularının sanata dönüşmesine yardım etmeyi

 • Kendini ifadeyi güçlendirmeyi

 • Çocuklarınızınkini beslerken kendi yaratıcılık hazinenizi tazelemeyi

 • Yaratıcılık ve yaratıcı süreç için, yaşam boyu tutku geliştirmeyi nasıl başarabileceğinizi gösterecek.


 • "Sanatçının Yolu, yaratıcılığın canlanması ve buluşlar üzerine odaklanıyor. Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu, yaratıcı gelişmeye, bilinçli ve eğlenceli şekilde çocuklarımız geleceklerine doğru yaratıcı sağlıklı bir yola nasıl yönlendirilebilir sorusunun üzerine odaklanmakta."
  -Julia Cameron-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 272

  Baskı Yılı: 2014


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Butik

  Sayfa Sayısı : 272

  İlk Baskı Yılı : 2014

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız