Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Eğitimde Planlama ve Değerlendirme

Eğitimde Planlama ve Değerlendirme

Eğitimde Planlama ve Değerlendirme

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789758289080


Eğitim-öğretim faalietlerinin planlanması ve değerlendirilmesi etkili bir eğitim ve öğretim için gereklidir. Bu kitapta, eğitimde planlanlama ve değerlendirilme faaliyetlerinin nasıl yürütülmesi gerektiğine ilişkin bilgiler verilmektedir. Ayrıca, bu kitapta eğitim planlaması ve değerlendirmesi alanındaki çağdaş gelişmelere yansıtılmaya çalışılmıştır.

Ortaya çıkarılan bu kitap bir işbirliğinin ürünüdür. Kitabın ilk beş ve 13. bölümü Ahmet Eskicumalı; son yedi bölümü ise Aytekin İşman tarafından yazılmıştır. Bu kitabın kitabın ortaya çıkmasında diğer arkadaşlardan da yararlanılmıştır.

Çalışmalarımıza destek sağlayan Kerim Karabacak, Ergün Öztürk ve Değişim Yayınlarına teşekkürü bir borç biliriz.

Ayrıca bize her zaman destek sağlayan ailelerimiz; Şenay İşman, Gültekin Yusuf İşman, Affan İşman, Hülya Eskicumalı, Enre Kerim Eskicumalı ve Ömer Faruk Eskicumalı´ya en derin sevgi ve şükranlarımızı sunarız.Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe/Makedonca
Yayınevi: Değişim Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe - Makedonca

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.