Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Erken Çocukluk Kitaplığı-Yapabilirim!
Erken Çocukluk Kitaplığı-Yapabilirim!

Erken Çocukluk Kitaplığı-Yapabilirim!

6 + Yaş

Yayınevi : Tübitak Yayınları - Çocuk Kitaplığı Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789754034936

Erken Çocukluk Kitaplığı-Yapabilirim! Kitap Açıklaması


Bu kitapları okulöncesi dönemdeki çocuklarınıza (0-6 yaş) okuyarak anlatabilirsiniz. Çocuklarınız okumayı öğrendikten sonra (7-8 yaş) aynı kitapları kendi kendilerine okuyup tekrar değerlendirebilirler.
Tekerlekli sandalyede olmam artık önemli değil. Başka çocukların yapabildiği şeylerin hemen hepsini yapabileceğimi biliyorum, bu da bana mutluluk veriyor. Okuldaki basketbol takımına bile girdim. Diğer çocukların benden ve tekerlekli sandalyemden korkmadığını artık biliyorum, çünkü ben de onlar gibiyim.
Yapması gerçekten zor görünen işleri denemekten biraz korkmak çok normal. Bazı insanların bazı işleri yapabilmek için diğerlerinden daha fazla çalışması da gerekebilir. Bu da normal. Ama büyük, küçük hangi zorluk olursa olsun, çok çalışarak, çok pratik yaparak üstesinden gelebiliriz. ...Sayfa Sayısı: 35

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Tübitak Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.