Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Eyvah! Okul Başladı

Eyvah! Okul Başladı

Eyvah! Okul Başladı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Dominic Wyse
Çevirmen: Rüya Doğan
Yayınevi :

Boyut Yayın Grubu

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9789752306431


Hepimizin arzusu, biricik yavrumuzun önce okulda, sonra hayatta başarı kazanması, peki bunun için ne yapabilir, ona bu zorlu yolda nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir çocuğun eğitim süreci, bir nehrin üzerindeki taşların birinden diğerine sıçrayıp geçerek ilerlemeye benzer: Okul öncesinden hazırlığa, sonra ilköğretim ilk ve ikinci kademeye, ardından da lise ve üniversiteye… Her taş birbirinden farklı olsa da, sizin ebeveynler olarak çocuğunuz için yapabileceğiniz çok şey var. Dr. Dominic Wyse eğitimin her aşamasında anne babaların çocuklarına yardım ipuçlarını 'Eyvah! Okul Başladı'da okurlarıyla paylaşıyor.

Türk eğitim sisteminden uyarlanarak hazırlanan bu kitap, okul öncesinden ilköğretimin ikinci kademesine kadar hem size hem de çocuğunuza her aşamada yardımcı ve destek olacak. BBC güvencesi, James Harrison'un danışmanlığı ve katkılarıyla, Dr Dominic Wyse'ın kaleminden çıkan 100 sayfalık kitap Rüya Doğan tarafından dilimize kazandırılmış. Eyvah! Okul Başladı'nın kısa sürede tüm anne babaların vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz.Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu

Sayfa Sayısı : 100

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!