Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fardipli SinHa
Fardipli SinHa

Fardipli SinHa

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Hayat Yayıncılık
Standart Teslimat
17 Haziran - 22 Haziran
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789758364251

Fardipli SinHa Kitap Açıklaması


Okurken Ve Okuduktan Sonra Uzun Süre Etkisine Kalacağınız Muhteşem Bir Mehmet Ali Bulut Romanı

SinHa'yı elinize aldığınız andan itibaren içine düşebileceğiniz girdabın kenarında olduğunuzu hatırlatmak istiyoruz.

Bu girdap özellikle dünyaya belli açılardan bakanlar ve şekillendirilmiş inanç sahipleri için yıkıcı sonuçlar doğurabilir.

Etki alanına alacağı koşullu inancı, aklın akıntılarında sağa sola savurduktan sonra sahibinin ruh derinliklerine fırlatacak olan girdap, koşullanmamış inançlar için aklın labirentlerinde eğlenceli bir gezi olacaktır. Bu kitapta, her okur kendi ruh hallerinden birini ya da birkaçını bulabilecektir. Hangi sayfada, hangi satırlarda, hangi yaşam kırıntısının içinde kendinizden bir parça bulacağınız, dünyaya nereden, hangi açıyla baktığınızla doğru orantılıdır. Görecelik içeren savlarıyla SinHa; pek çok okurun elinde kendi yüzünü/maskesini net görebileceği bir ayna olarak da algılanabilir.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 308

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayat Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Cok başarılı

İlk okuduğum Mehmet ali bulut kitabıdır, çok güzel ve akıcı, mistik konulu sürükleyen bir kitap okumanızı tavsiye ederim.

03.01.2021

kesinlikle okunmalı....

birçok gerçeğe farkıl açılardan bakmaya sevkediyor ve bu yönüyle içinizdeki bitakım düşünceleri, açmazları -tek cümleyle özetlersek- yerle bir ediyor.akla takılan onlarca soruyu gayet rahat ve akıcı bir üslüpla anlatması okurken hiç sıkmıyor.güzel bir hikaye okuyor gibi okuyorsunuz ve bu arada kitabın içindeki gerçekleri, düşünce ve fikirleri de kitabı bitirdiğinizde kavramış oluyorsunuz.günümüzde, dini konularda akla takılan sorulara doyurucu cevaplar vermesi, okunmasını tavsiyemde etkili yönlerinden biri. Mehmet Ali BULUT'u tebrik ediyorum bu çalışma ve Gizemli Sorular adlı çalışması( şimdilik bunları okuma fırsatı buldum) için.başarılarının ve bu böylesi kaliteli eserlerinin devamını gönülden temenni ediyorum...

20.09.2010

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.