Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Finansal Ekonomik Toplumsal Çözümler

Finansal Ekonomik Toplumsal Çözümler

Finansal Ekonomik Toplumsal Çözümler

Yayınevi :

Çatı Kitapları

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055161187


Dr. Hüseyin Yılmaz (MBA, MBA) 1964 Kütahya doğumlu olup 1985 yılında Anadolu Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi işletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 1987 yılında "Madencilik Sektörü Yatırım Projelerinin işletme Ekonomisi Açısından Değerlendirilmesi ve Bir Uygulama" başlıklı tezini savunarak aynı üniversitede Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

1987'de Etibank Genel Müdürlüğü Proje Tesis Dairesi Başkanlığı Etüt ve Planlama Şube Müdürlüğü'nde çalışma yaşamına başlamış, 1987 Aralık-1989 Mart ayları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nde Yedek Subay olarak askerlik görevini tamamlamıştır.

1993 yılında YÖK'ün açtığı yurtdışı sınavını kazanarak Dumlupınar Üniversitesi adına A.B.D'de yabancı dil ve MBA çalışmalarına başlamış ve 1996 yılının eylül ayında MBA diploması ile yurda dönerek DPÜ Bilecik İ.İ.B.F'de göreve başlamıştır.

A.B.D'de bilimsel dergilerde, Türk üniversitelerinin yayınladığı bilimsel dergilerde uluslararası ve ulusal sempozyum ve kongre kitaplarında ve Radikal, Dünya, Taraf ve Akşam gazetelerinde 50 civarında makale ve bildirisi yayınlanmıştır. Halen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İ.İ.B.F de öğretim üyesi olarak istihdam edilmektedir.Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çatı Kitapları

Sayfa Sayısı : 108

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız