Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar

Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar

Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar

Yazar: Oktay Aras
Yayınevi :

İlke Basın Yayın

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056127243


Binlerce kaynak taranarak beş yılda hazırlanan, "Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar" adlı bu üç ciltlik çalışma, ülkemizin gurur kaynağı insanlarından bir demetinin, dokuz yüzü aşkın Galatasaray Liseli yazarın ve kitaplarının yer aldığı bir derlemedir.

Yalnız Türkiye'de değil, dünyada da eşine az rastlanabilecek bir kurum olan Galatasaray Lisesi'nden yetişenlerden, sadece yazarların ele alınması bile, bu kurumun ayrıcalığı hakkında size fikir verecektir.

Bu çalışmada, sanat, edebiyat, bilim, siyaset, spor ve daha birçok alanda ülkemizde en önde gelen insanların hayat hikayelerini, kitaplarının özetlerini okuyacak, bir Lisenin, bir ülkenin yaşamında ne kadar büyük yer aldığını göreceksiniz.

Bu kitapta, edebiyat tarihimizde çok tanınan bazı yazarların, bugüne kadar yayınlanmış biyografilerinde yer almayan Galatasaray Lisesi ile ilişkilerini okuyacaksınız.

Bu çalışmayı inceledikten sonra, Galatasaray Lisesi gibi kurumların varlığının, desteklenmesinin ve sayılarının arttırılmasının, ülkemizi nasıl daha ileriye, daha uygar ve daha gelişmiş bir seviyeye getirebileceğini, çok daha iyi anlayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1450

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın

Sayfa Sayısı : 1450

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız