Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gece Yaşayanlar

Gece Yaşayanlar

Gece Yaşayanlar

Yayınevi :

Erko - Yayınevi Genel Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944338820


Asil ve çok zengin bir ailenin oğlu olan Trakyalı Kyrian, deli dolu, yerinde duramayan sınır tanımayan bir yapıya sahipti. Cesur kişiliği ile çevresine hükmeder, kendi tutku ve istekleri dışında hiçbir şeyi umursamazdı.

Ares'in gücü, Adonis'in yüzü ve vücudu ile Afrodit'in cinsel çekiciliğine sahip olan genç adamı gören tüm kadınlar, bu mağrur savaşçı prense sahip olabilmek için deli oluyorlardı.

Tutkulu, arzulu, seksle ilgili her şeyin sembolü idi.

Roma İmparatorluğu'nun en güçlü olduğu dönemde tek başına Romalılar ile savaşmış, hem kendisine hem ülkesine şan, şeref ve zenginlikler sağlamıştı. Bir süre bu dünyanın tek hakimi olduğu söylenir. Ta ki zalimce bir ihanetin sonucunda Gecelerin Hakimi oluncaya kadar…

O şimdi dünya ile yeraltı alemindeki hayal ülkesinde yürümekte. O artık ne bir insan, ne de hayvan… Tamamen başka bir yaratık.

O yalnızlık… O karanlık…

O gecenin içinde bir gölge…


Dili: Türkçe
Yayınevi: Erko

Sayfa Sayısı : 288

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız