Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Geçmişi Onarmak Geleceği İyileştirmek

Geçmişi Onarmak Geleceği İyileştirmek

Geçmişi Onarmak Geleceği İyileştirmek

Ruhun Yitik Parçalarının Geri Kazanılması

Yayınevi :

Klan Yayınları - Yayınevi Genel Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9789756388952


New York Times Bestseller yazarı ve antropolog doktor Alberto Villoldo, bu yeni çok satan eserinde, bilinen zaman ve mekanın dışında gerçekleşen şifa çalışmalarını anlatmaktadır. Zamansızlık olarak adlandırılan alana adım atıp, geçmişte meydana gelen yaralanmalarınızı nasıl iyileştireceğinizi ve kaderinizin akışını nasıl değiştirebileceğinizi öğretmektedir. Villoldo, Amerika'nın şaman üstatları olan Laikalar'ın yöntemlerini kullanarak iradenizi ve bilincinizi kendinizi ve sevdiklerinizi iyileştirmeye odaklayabileceğinizi söylemektedir.
Bu olağanüstü kitapta, kalbin ve ruhun dört odasını keşfedeceksiniz. İlk oda olan yara odasında, sizi kaderinizi gerçekleştirmekten uzak tutan yaralarınızı keşfedecek; ikinci odada sizi durmadan kayıp yaşamaya zorlayan kısıtlayıcı inançlarınızı ve ruhunuzla yaptığınız sözleşmelerinizi değiştirecek; üçüncü odada güveni ve güzelliği yeniden bularak tamlığa ulaşacak; ve dördüncü odada bu hayata gelmeden önce karar verdiğiniz kaderinizi ve görevini bulup bunu gerçekleştirmeye başlayacaksınız.

Bir şaman, antropolog ve doktor olan Villoldo, "Herkesin bir geleceği vardır;" diyor. "Fakat yalnızca bazı insanlar bir kadere sahiptir."

Bu kitap kendi kaderinizi bulmanızı ve onu gerçekleştirmenizi sağlacaktır.Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Klan Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2008

Sayfa Sayısı : 240

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!