Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Genel İşletme

Genel İşletme

Genel İşletme

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Standart Teslimat
14 - 18 Temmuz
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054827466

Gelişen ve küreselleşen dünya işletme bilimine yönelik değişimleri de peşinde getirmektedir. Bu sebeple işletme bilimi temel anlamda dahi olsa bu gelişen dünyanın değişimlerine ayak uydurarak güncelliğini korumak zorundadır. Bizde bu fikirle yola çıkarak İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi tecrübeli ve kıymetli akademisyenlerinin destekleri ile temel işletmecilik bilgilerini öğrencilerimize en doğru ve güncel haliyle sunabilmek adına elinizdeki kitabı hazırlamış bulunmaktayız. Bu çalışma aynı zamanda eğitimini tamamlayarak iş yaşamına atılan veya şuan iş yaşamının içinde bulunan ve kendilerine bu büyük yarışta pay edinmeye çalışan tüm kişilerin de işletmecilik adına ihtiyaç duyabilecekleri temel bir başvuru kitabı niteliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra mesleki açıdan örnek bir dayanışma ve işbirliğinin ürünüdür.
İşletme bilimi çok çeşitli fonksiyonları bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli uzmanlık alanlarında karmaşık ve kapsamlı faaliyetler bu kitapta yeterince ve gereği kadar yer almaktadır. Bu sebeple her bölüm işin ehli alanlarında uzman akademisyenler tarafından ve bir “temel bilgiler” niteliğine dikkat edilerek titizlikle hazırlanmıştır.
Bu ders kitabı, üniversitemiz İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın İzzet Gümüş'ün editörlüğünde hazırlanmış ve aşağıdaki Hocalarımız "Bölüm Yazarı" olarak katkıda bulunmuştur.

(Bölüm akış sırasıyla)


Yrd. Doç. Dr. Serdar ÇÖP İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Erdal ŞEN İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Pelin ALCAN İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. İ. Gökçe KAYA İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Adnan DUYGUN İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Metin UYAR İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Serdar ALNIPAK İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. İpek OKKAY İstanbul Gelişim Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Ozan ÇATIR Uşak Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Rıza Haluk KUL İstanbul Gelişim Üniversitesi

Okuyuculara yararlı olmasını dileriz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Editör: İzzet Gümüş

 

 

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.