Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gestalt ile Yönetimde Akışkanlık - 7 Temel Konu
Gestalt ile Yönetimde Akışkanlık - 7 Temel Konu

Gestalt ile Yönetimde Akışkanlık - 7 Temel Konu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Modus Kitap
Standart Teslimat
14 Nisan - 19 Nisan
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056825132

Gestalt ile Yönetimde Akışkanlık - 7 Temel Konu Kitap Açıklaması

“Kurumlarda insanların birbirleriyle nasıl temas edeceğinin belirleyicisi, yönetim şeklidir. Yönetim şekli, dayandırıldığı değerler ve varsayımlarla belirlenir. Bu kitapta, yönetimle ilgili 7 temel konuyu Gestalt bakış açısından ele alıp tartıştık.”

Kurumsal hayatta yaşanan kimi zorlanma noktaları, hem şirketlerin ve yöneticilerin hem de çalışanların gündeminde önemli yer tutsa da, genelde bunlara bir türlü istenen seviyede çözümler bulunamıyor ve benzer sorunlar tekrar tekrar yaşanıyor. Gestalt ile Yönetimde Akışkanlık 7 Temel Konu’nun çıkış noktası, bu tıkanma alanlarını ele alarak onları aşma yollarını tartışmak. Kitabın hedefi, en doğru ve en etkili çözümlerin reçetesini hazırlamaktan ziyade, okurun konuya dair kendi reçetesini geliştirmesine yardımcı olmak. Başka bir deyişle, kişinin kendisinden hareketle yaşadıklarına anlam vermesine ve eylem kararı almasına, böylece iş yaşamında belirlediği hedefe ulaşmasına katkıda bulunmak.

Çalışmada şirketlerin ve çalışanların çözmek, iyileştirmek ya da geliştirmek istedikleri şu konu başlıkları ele alınıyor:
Değerler
 Motivasyon ve ilham verme
 Geribildirim
 Etkileme ve ikna
 Çeviklik
 Farklı nesiller
 Yüksek performanslı takımlar

Uzun yıllardır Gestalt terapisti olarak bireylerle ve kurumlarla çalışan Prof. Dr. Hanna Nita Scherler ile profesyonel eğitim danışmanı Ateş Ataseven’in işbirliğiyle hazırlanan bu kitap, Gestalt felsefesinin sunduğu güçlü araçlardan faydalanarak temel yönetim sorunlarına, yaratıcı ve kalıcı çözüm önerileri getiriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 144

Ebat : 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.