Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gregor ve Felaket Kehaneti - Yeraltı Günlükleri Serisi 2.Kitap

Gregor ve Felaket Kehaneti - Yeraltı Günlükleri Serisi 2.Kitap

Gregor ve Felaket Kehaneti - Yeraltı Günlükleri Serisi 2.Kitap

9/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Gürkan Genç
Yayınevi :

Pegasus

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054456109


TUTKUNU OLDUĞUNUZ AÇLIK OYUNLARI SERİSİNİN YAZARI SUZANNE COLLINS'TEN FARKLI YENİ BİR DÜNYA!
YERALTI GÜNLÜKLERİ ARTAN TEMPOSUYLA YEPYENİ BİR MACERADA DEVAM EDİYOR.

Gregor bu kez, New York'un Yeraltı diyarına ait başka bir kehanette anahtar bir rol alacaktır. Bu kehanet, uğursuz bir fare olan Felaket hakkındadır. Yeraltındakiler Gregor'u geri getirmek için küçük kız kardeşi Bot'u kaçırırlar. Gregor, kendine bağlı yarasa arkadaşı Ares ve huysuz prenses ile birlikte, Bot'u ve Felaket'i aramaya başlar. Gregor eğer kehaneti zamanında tamamlayamazsa ne kendi hayatı ne de Yeraltı dünyasındakilerin hayatı bir daha aynı olacaktır…

"Birinci kitapta olduğu gibi, maceracılar yolculukları sırasında serüven, tehlike, ölüm, kayıp ve değişimle karşı karşıya geliyorlar ve sürprizli son bir başka bölümün yolunu açıyor. Gregor'un birinci macerasını bilmeyen okurlar dahil, fantastik türün hayranlarını çok mutlu edecek."
-School Library Journal

"…hayranlar, finali daha birçok maceranın sırada olduğuna işaret eden bu heyecan verici, aksiyon yüklü devam bölümüyle hayal kırıklığına uğramayacak."
-Booklist

"Collins insanı sürekli merak içinde tutan bir başka macera daha konu ediniyor… Gregor'un kehaneti çözmesi kadar, eve Döndüğünde bavulunda yeni bir kehanet görmesi de, okurları hem hayrete düşürecek hem de sevindirecek. Evvettt!"
-Kirkus Reviews

"Tehlikelerin bolluğu, cesaret ve beceriyi de beraberinde getiriyor. Gregor sürekli doğru seçimler yapıyor ve kazanıyor. Hızlı tempolu macera ve sevimli karakterler bu kitabı genç fantastik okurları için mükemmel bir seçim haline getiriyor."
-VoyaSayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 272

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!