Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Güçlü Kal - 365 Gün Hayata Tutun

Güçlü Kal - 365 Gün Hayata Tutun

Güçlü Kal - 365 Gün Hayata Tutun

9/10 - 106 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Demi Lovato
Yayınevi :

Pegasus

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053432739


Sevgili Okuyucu,

Hayatımda pek çok tecrübe yaşadım, bağımlılıktan depresyona kadar pek çok zorlukla karşı karşıya kaldım ama hep kendimi keşfetmenin ve mutluluğun peşinde oldum. İnişler ve çıkışlar, kalp kırıklıkları ve zaferler her zaman var olacak. Bu yüzden bazen ufacık birkaç kelime bile çok şeyi değiştirebilir. İnsanı rahatlatıp ilham verebilir.

İçimde var olan yüce güçle temas kurmak için her gün meditasyon yapıyor ve dua ediyorum. Huzur bulmak için sığınabileceğiniz daha yüce bir güce, sizden daha büyük bir şeye sahip olmanız çok önemlidir. Bazı günler mücadele gerektirse de, sizi motive edecek, size ilham verecek ve pozitif kalmanıza, ileri doğru yol almanıza yardım edecek bir şeylerin olması çok önemli.

Bu kitap kendi sözlerim ve bana ilham veren alıntıların yanı sıra derslerin, meditasyonların, düşüncelerin ve günlük hedeflerin bir derlemesi. Bana müthiş yardımcı oldular. Bu hepinizle paylaşmak istediğim, özel ve kişisel bir armağan.

Hayatta her nerede olursanız olun, lütfen bunu okuyun ve yanınızda olduğumu bilin. Güçlü kalın, cesur olun, çok ve gerçekten sevin; bir şey kaybetmez, aksine kazanırsınız.

Sevgilerimle,
-Demi Lovato-

"Yolculuğunuza minnettar olun çünkü o tamamen size ait."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 408

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: PegasusSayfa Tasarımı : Cansu Gümüş

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 408

Dil : Türkçe

Yorumlar 19

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Muhteşem

Herkese tavsiye ederim çok güzel. 😇😇😇

21.03.2016

Harika

Kitabı okurken anlatımlarda kendimi düzeltmem  gereken bir çok hatalarım olduğunu gördüm.. Kitap sadece bir kez okumalık değil mutsuz olduğunda, başın sıkıştığında da tekrar tekrar okunması gereken bir kitap

07.01.2015

Muazzam

Demi'nin yazdığı kitabın kendisi gibi mükemmel olacağını biliyordum. Bulunduğum ilçedeki D&R'a gelir gelmez aldım. Harika bir şey, herkes okumalı. Tavsiye  ediyorum. Özellikle uyuşturucu kullanan ve yardıma ihtiyacı olanlar için çok uygun bir kita.

12.12.2014