Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gündüzsefası

Gündüzsefası

Gündüzsefası

Yazar: Sarah Jio
Çevirmen: Duygu Parsadan
Yayınevi :

Arkadya Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9789759997694


Acı ne kadar derinde olsa da zamanla tüm çiçekler güneşe döner yüzünü…

Kalbin anahtarıdır gündüzsefası. Ruhlarında en derin izleri taşıyanları bile çiçekleriyle sarmalar, filizleriyle umut taşır. İşte böyle gündüzsefasının süslediği bir yüzen evde yaşayan Penny Wentworth, 1950'li yıllarda ünlü bir ressamla evlidir. Her şeye sahip olan Penny'nin tek eksiği ise küçük evlerini taçlandıracak bir bebektir. Ancak gün geçtikçe tek eksiğinin bu olmadığını anlayacaktır çünkü sevgiyi yürekten hissetmek gerekiyordur. Onun hissettiği tek şey ise içini kemiren acıdır…

Ada Santorini New York'ta yaşadığı trajediden sonra ağır depresyondadır. Kendini toparlamak için Seattle'a Tekneler Caddesi'ne gelir. Burada kiraladığı bir yüzen evde eski bir sandık bulur. Sandıkta Penny Wentworth adında bir kadına ait eski eşyalar vardır. Gariptir ki Tekneler Caddesi'ndeki hiç kimse bu kadınla ilgili konuşmak istememektedir. Merakına yenik düşen Ada, Penny'nin gizemli geçmişine adım atarken kendi geleceğini de örmeye başlayacaktır.

Okuyucuları kalemiyle büyüleyen Sarah Jio'dan bir başyapıt daha. Gündüzsefası'nı okurken, ne kadar imkânsız görünse de her şeyin bir umuda açılacağını göreceksiniz.

"Kitabı okuyup rafa kaldırdığınızda bile etkisinden kurtulamayacaksınız."
-Romantic Times-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadya Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 360

Dil : Türkçe

Yorumlar 36

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Bayildim

Sarah Jio'nun neredeyse bütün kitaplarını okudum. Sadece bu değil, diğerleri de mükemmel ötesi. Bazı kitapların başı sıkıcı olabiliyorken bununki hiç değil. Başından sonuna kadar bırakmak istemeyeceksiniz.

04.09.2015

BU KADAR GÜZEL OLMAK ZORUNDA MI ACABA :)

bu okduğum sın kitabı sırada agapi var allahım hepsi ayrı heycan kesinlikle favori olan yazarlarım arasındasın  senin bir farkın var ama :)

13.08.2015

etkileyici

sarah jıo'nun bütün kitaplarını okudum hepside çok güzel fakat bu bende ayrı bir etkı bıraktı kesinlikle okumalısınız !!!

15.07.2015