Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayata Bir Yumruk

Hayata Bir Yumruk

Hayata Bir Yumruk

Yayınevi :

Nar Kitap

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058628717


Keşke hayat bir yumrukta devrilebilse...

Nar Kitap müzik dizisinin ilk kitabı olan Rihanna- Bu Kız Fena Halde İyi'nin ardından gençlik dizisinin ilk kitabını çıkarttı. Oğuzcan Dilmener'in ilk romanı Hayata Bir Yumruk ortaokuldaki bir grup gencin yaşadıklarını anlatıyor.

Babasının işi yüzünden sık sık şehir değiştirmek zorunda kalan Ali yeni okulunda iyi arkadaşlar, düşmanlar, bileğinin gücünü, kalbinin iyiliğini sınayan olaylar ve ilk aşkıyla tanışır. Üstelik işler hiç beklemediği biçimde iyi gider.

Başta futbol olmak üzere sporun da önemli kahramanlarından biri olduğu Hayata Bir Yumruk, Türkçede örneğine az rastlanan türden bir gençlik romanı. Güçlünün karşısında boyun eğmeme, güçsüzü ezmeme gibi değerleri savunan roman başarısını biraz da yazarının gençliğine borçlu.


-Bu arada yerinde olsam Sadri'ye pek bulaşmazdım.
-Ben ona bulaşmadım, düzgün bir şekilde söyleseydi kalkardım yerinden. Kimseyle sorun yaşamak istemiyorum. Kavga gürültüyle uğraşacak halim yok pek.
-Ben söyleyeyim de. Sadri sinirli biridir, kuvvetlidir de. Babası eski milletvekillerinden. Şimdi ise benzin istasyonları var. Okuldan sonra oraya aldırır babası şoförleriyle bazen. Belalılar yani biraz.
-Dediğim gibi, benim kimseyle uğraşacak halim yok. Yine de teşekkür ederim uyardığın için.
-Önemli değil, neyse boş ver şimdi bunları. Futbol oynar mısın? Hangi takımı tutuyorsun?

Kitaptan


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nar Kitap

Sayfa Sayısı : 200

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız