Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hiç Hesapta Yokken

Hiç Hesapta Yokken

Hiç Hesapta Yokken

The Accidental Bestseller

Yazar: Wendy Wax
Çevirmen: Tuğçe Kayıtmaz
Yayınevi :

EME Yayıncılık

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058813434


Hayat akıp gider. Yazarın aklına yazacak bir şey gelmese bile...

Kendall, Mallory, Faye ve Tanya…

Günün birinde mesleğe yeni atılan bu dört yazar bir konferansta tanışırlar. On yıl sonrasında ise, bu dört yazarın arkadaşlıkları hâlâ devam etmektedir. Ve artık hepsi, kurtlar sofrası olan, New York yayınevi camiasının tecrübeli yazarlarıdır.

Mallory St. James, yazdığı romanlarla kendisinin ve eşinin savurgan yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılayan bir işkoliktir.

Tanya Mason ise aynı anda iki ayrı iş, iki çocuk ve zor bir anne ile başa çıkabilmek için bin türlü takla atmaktadır.

Faye Truett'a gelince; o da meşhur bir televanjelistin eşi olmanın yanı sıra yazdığı dini romanları da çok satan bir yazardır. Ancak tüm bunların yanı sıra, kimseye anlatamadığı şok edici bir sırrı vardır.

Kendall Aims'in ise bir zamanlar gelecek vaat eden kariyeri şimdi kötüye gitmektedir. Kitapları artık eskisi gibi satmamakta, yeni editörü ise Kendall'ın yazdığı kitaplarla ilgilenmemektedir. Tüm bu olumsuzluklarla birlikte bir sonraki kitabını yetiştirme baskısı altında olan Kendall, boş sayfalarla ve belirsiz bir gelecekle yüzleşmek üzere bir dağ evinde inzivaya çekilir.

Ne var ki arkadaşları, onu bu mücadelesinde yalnız bırakmayacak ve birlikte çok büyük bir başarıya imza atacaklardır. Ancak söz konusu başarı, büyük bir skandalı da beraberinde getirecektir…
Sırları açığa çıktığında ise, bu dört yakın arkadaş bir anda, aslında birbirlerini ne kadar da az tanıdıklarını fark edeceklerdir.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 453

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 351

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: EME Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 453

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız