Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hiçbir Şey Bilmediğin Gibi

Hiçbir Şey Bilmediğin Gibi

Hiçbir Şey Bilmediğin Gibi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054266647


Seninle ayrıldığımızdan beri çok konuşamadık... daha doğrusu hiç konuşmadık.
Yani ben Tanrı'ya seslendim senin için ama sen o mesajları büyük bir ihtimalle almadın...
Senden sonra neler mi yaptım?...
ağladım, acı çektim... dostlarla seni çekiştirdim...
dua, ettim reiki yaptım, melek kartları çektim...
Seni her gece rüyalarımda bin kere affettim,
sonra her sabah uyanınca bin kere nefret ettim...
Ha... bir de bu kitabı yazdım...
Yani beni soracak olursan iyiyim ama çok değiştim...
yine de bir yanım eksik gibi...
Yani anlayacağın buralarda herşey biraz aynı ama...
Hiçbir şey bilmediğin gibi...Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Siyahinci Yayınları

Sayfa Sayısı : 0

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

KESİNLİKLE OKUNMALI .

Siyahİnci Yayınları’ndan çıkmış olan “AHMET SABANCI’NIN –HİÇBİRŞEY BİLMEDİĞİN GİBİ “adlı kitabını okumuş ve bitirmiş bulunmaktayım .

Öncelikle , yazarın dili çok sade ve akıcı .Kitabın sayfa kalitesi, yazı puntosu  çok iyi ve de en önemlisi kelime hatası  bile yok , en azından ben rastlamadım .

Kitapta; bir erkeğin eski kız arkadaşına  duyduğu özlem, kimi zaman şiirlerle kimi zaman günlük tarzında yazılan yazılarla desteklenerek anlatılmış .
Ve ben okurken, erkeğin kıza duymuş olduğu sevgiye ki büyük bir sevgi abartmıyorum , hayran kaldım.Genelde kitaplarda , kızlar sevdiği erkeğe büyük bir aşkla bağlanır ve biz o tarz kitaplar okuruz  değil mi? İşte bu kitapta öyle  değil.
Bu tarz bir sevgiyi okuduğunuz zaman,acaba  bizde böyle bir sevgi bulabilir miyiz ? diye kendinize soracaksınız ,emin olun .

Kitabı okurken çoğu yerde güldüm , kahkaha bile attım denilebilir  ama genelinde kitabın duygusallık hakimdi .Bu iki duyguyu da verebilmek , zordur .Ama yazarımız bunu başarmış . Ve bu başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum .

Kitap biraz daha kalın biraz daha detaylara giren bir kitap olabilirdi lakin tadında bitmesi de benim için artı bir puan aldı .

Yazarımızın yeni kitaplarını , heyecanla bekliyor olacağım .Bu kitabı yazdığı için öncelikle yazarımız “AHMET SABANCI’YA“ ve  sonrasında bizlerle buluşturduğu için “SİYAHİNCİ YAYINLARI’NA “ çok teşekkür ederim.” Saygılarımla…

12.08.2013

Kötü bir kitap

Aşk kitabı gibi görünse de belirsizlikler mevcut, bu aşk niye bitmiş net belli değil, Türkiye'de kaç kadın sevgilisine 50 tane gül gönderir, ya da doğum gününde birlikte yaşadığı erkeğe mikro dalga fırın alır! Aşk kitabı olduğunu düşünmüyorum, beğenmedim.

31.07.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız